Zimné svadobné menovky s ihličím

21
december
2015
Komentáre vypnuté na Zimné svadobné menovky s ihličím

Tieto jednoduché a originálne menovky s ihličím ideálne na zimnú svadbu môžete ľahko vyrobiť aj sami doma. Hotové menovky vyzerajú rozkošne, ich výroba vám nezaberie veľa času a ušetríte tým množstvo peňazí za tlač. Ak chcete môžete takto ozdobiť aj svoje programy, či svadobné menu karty, prípadne pozvánky, aby ste mali všetky tlačoviny v jednom štýle. 🙂

Potrebovať budete iba nejaký kvalitnejší tvrdý papier (použiť môžete aj obyčajný výkres, ale nejaký kriedový papier ukáže lepšie), čiernu fixku, nožnice a ihličnaté vetvičky.

Postup:

  1. Z papiera nastrihajte obdĺžnikové kartičky v potrebnom počte. Aby boli všetky rovnaké, najskôr si ich namerajte a naznačte na papier pomocou pravítka a ceruzky. Na ceruzku príliš netlačte, aby sa dali čiary jednoducho odstrániť a neostali vám na menovkách fľaky.
  2. Na kartičky napíšte fixkou mená hostí a nechajte uschnúť, aby ste fixku nerozmazali.
  3. Ihličnaté vetvičky si nastrihajte na drobné kúsky, tak aby sa vám zmestili na menovku.
  4. V hornej časti kartičiek si nožnicami urobte dva malé otvory, cez ktoré potom prevlečiete ihličnaté vetvičky.
  5. Keď budete mať vetvičky navlečené na všetkých kartičkách, menovky sú hotové. Ak chcete môžete ešte menovky ozdobiť pridaním trblietok na kartičky alebo obtiahnutím mien farebnou fixkou (napríklad zlatou alebo striebornou).

Je to naozaj veľmi jednoduché a vaši hostia tieto menovky určite ocenia. Dúfam, že sa vám tento nápad páčil a budem vám držať palce pri vytváraní vašich zimných menoviek. 🙂

 

Comments are closed.