Zimná svadobná výzdoba: Snehové vločky z papiera

01
december
2014

K zimnej svadobnej výzdobe určite patria aj snehové vločky. Môžete ich prilepiť na nitku a zavesit zo stropu, vyrobiť z nich girlandu, ozdobiť s nimi steny, použiť ich ako menovky pre hostí, skrátka možností je naozaj veľa. Papierové vločky vyzerajú veľmi pekne a dodajú vašej výzdobe tú správnu zimnú atmosféru. Okrem toho vás ich výroba nebude stáť skoro nič. Postup je veľmi jednoduchý a potrebovať budete len obyčajný biely papier a nožnice.

Postup:

 1. Najskôr si pripravte papier v tvare štvorca. Alebo si vezmite hociaký papier formátu A4 (prípadne A5 alebo A3 podľa toho, aké veľké chcete mať vločky) a jednu z jeho dlhších hrán preložíte k druhej. Potom už len odstrihnite spodnú časť tak, aby vám ostal trojuholník (obrázok 2).
 2. Trojuholník opäť zložte na polovicu, aby ste dostali menší trojuholník (obrázok 3).
 3. Teraz prichádza trochu ťažšia časť – pravú hranu malého trojuholníka treba preložiť približne do 1/3 jeho najdlhšej strany tak, ako vidíte na obrázku 4.
 4. Potom preložte cez túto časť preložte aj ľavú stranu (obrázok 5).
 5. Nakoniec pretŕčajúce rohy odstrihnite a dostanete naozaj malý trojuholník.
 6. Teraz prichádza na rad vytvorenie tvaru vašej vločky. Z trojuholníka po oboch stranách vystrihnite drobné otvory rôznych tvarov. Keď potom vašu skladačku rozložíte odstanete krásnu snehovú vločku ako na obrázku.
 7. Vločky môžete vystrihnúť všetky rovnaké alebo každú iného tvaru.
Zdroj: http://www.instructables.com/id/How-to-Make-6-Pointed-Paper-Snowflakes/step7/Step-7/

Zdroj: http://www.instructables.com/id/How-to-Make-6-Pointed-Paper-Snowflakes/step7/Step-7/

Verím, že sa vám tento jednoduchý projekt páčil a budem vám držať palce pri vyrábaní vašich vločiek. Ak máte aj vy nejaký nápad na svadobnú výzdobu, ktorá sa dá vyrobiť doma, pošlite nám návod na našu facebookovú stránku. 🙂

Post a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

 • O nás

  Svadba je výnimočný deň, ktorý by mal byť dokonalý pre každý pár. Preto ku každej pristupujeme ako by bola naša vlastná. Každý deň hľadáme novú inšpiráciu, aby sme mohli klientom poskytovať čo najlepšie služby a snažíme sa vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám snúbencov. Vieme tiež, že svadba je finančne náročná, preto v našom svadobnom salóne nájdete svadobné šaty a doplnky za priateľné ceny.

 • Ponúkame

  • Svadobné šaty a doplnky
  • Spoločenské šaty
  • Topánky na svadbu
  • Kompletná organizácia svadby (svadba na kľúč)
  • Svadobná výzdoba
  • Koordinácia svadobného dňa
  • Svadobné poradenstvo
  • Čiastkové úlohy spojené s prípravou svadby podľa potreby klienta