Veľký letný výpredaj svadobných šiat 2017

20
jún
2017
Komentáre vypnuté na Veľký letný výpredaj svadobných šiat 2017

V našom svadobnom salóne práve prebieha veľký letný výpredaj svadobných šiat. Ponúkame v ňom úplne nové svadobné šaty za skvelé ceny. Do výpredaja sme vybrali niekoľko modelov rôznych strihov a veľkostí, aby si každá nevestička našla niečo pre seba. Ak si chcete niektoré zo šiat vyskúšať, najlepšie je rezervovať si termín, aby ste mali istotu, že sa vám budeme môcť naplno venovať. Termín si môžete rezervovať cez email: [email protected], telefón: 0948 949 448 alebo cez FB: Svadby podľa Ely.

Akcia platí do konca augusta 2017 alebo do vypredania šiat.

 

Svadobné šaty – Model 883

Svadobné šaty model 883

Tieto prekrásne svadobné šatočky sú ako stvorené pre zimné nevestičky, ktoré sa chcú cítiť ako rozprávkové ľadové kráľovné. 🙂 Vrch šiat je zdobený čipkou a drobnými kamienkami, ktoré odrážajú svetlo a pripomínajú tak snehové vločky lesknúce sa na slnku. To je jeden z dôvodov, prečo je práve tento model taký vhodný na zimnú svadbu. Tylová sukňa má niekoľko vrstiev, ktoré šatám dodávajú ten správny kráľovský vzhľad. Aby šaty vyzerali naozaj efektne aj zozadu majú nielen bohato zdobený chrbát, ale aj dlhú vlečku, ktorú je samozrejme možné vypnúť.

V prípade, že by ste chceli šaty využiť na letnú svadbu, je možné z nich odstrániť rukávy.

Veľkosť: 38

Farba: biela

Cena po zľave: 310€

Ostatné veľkosti a farbu ivory je možné objednať za pôvodnú cenu 359€.

Svadobné šaty – Model 893

Svadobné šaty model 893

Aj úplne jednoduché svadobné šaty majú svoje čaro. Tieto saténové šatočky sú ideálne pre dámy, ktoré majú rady jednoduchú eleganciu. K šatám je možné si vybrať opasok staroružovej farby alebo opasok zdobený korálkami. Tento model je možné nosiť bez kruhovej spodnice s padavou sukňou alebo sukni dodať objem správnou spodničkou.

Veľkosť: 38

Farba: ivory

Cena po zľave: 290€

* K odberu po 1.7.2017

Ostatné veľkosti a bielu farbu je možné objednať za pôvodnú cenu 359€.

Svadobné šaty – Model 897

Svadobné šaty model 897

Svadobné šaty strihu morská panna so širokou tylovou sukňou s vlečkou a dlhými čipkovanými rukávmi. Tento model je vhodný pre štíhle dámy, ktoré hľadajú elegantné a zároveň romantické svadobné šaty. Šatočky sa hodia skôr na zimnú svadbu, ale po odstránení rukávov sa dajú využiť aj ako letné svadobné šaty.

Veľkosť: 36

Farba: biela

Cena po zľave: 290€

Ostatné veľkosti a farbu ivory je možné objednať za pôvodnú cenu 429€.

Svadobné šaty – Model 902

Svadobné šaty model 902

Nádherné, priam rozprávkové ružové svadobné šaty, ktoré ocenia skôr romantické nevestičky, ktoré sa túžia na svadbe cítiť ako princezné. Šaty majú veľkú sukňu s viacerými vrstvami a najlepšie vyniknú so správnou kruhovou spodnicou. Vrchná vrstva sukne je vpredu krátka a vzadu dlhá a po okraji zdobená čipkou, na vrchu sú šaty zdobené čipkou a ružovými kamienkami. Na chrbte je šnurovačka skrytá pod priesvitnou vrstvou, ktorá sa zapína na gombíky. Tento model patrí k našim najobľúbenejším.

Veľkosť: 40-42

Farba: ružová

Cena po zľave: 390€

Ostatné veľkosti a farby je možné objednať za pôvodnú cenu 425€.

Svadobné šaty – Model 1002

Svadobné šaty model 1002

Honosné svadobné šaty so saténovou sukňou a dlhými čipkovanými rukávmi, ktoré sú opäť veľmi vhodné na zimnú svadbu. Na leto sa šaty dajú upraviť odstránením rukávov, v prípade záujmu sa dajú šaty upraviť aj na korzetové (bez ramienok). Tento model sa veľmi dobre dá prispôsobiť viacerým predstavám, vďaka čomu si v ňom niečo nájde takmer každá nevestička. Šaty sa zaväzujú na šnurovačku, preto je možné pracovať aj s veľkosťou.

Veľkosť: 36

Farba: biela

Cena po zľave: 340€

* šaty u nás v salóne sú bez vlečky

Ostatné veľkosti a farbu ivory je možné objednať za pôvodnú cenu 429€.

Svadobné šaty – Model 1043

Svadobné šaty model 1043

Prekrásne celočipkované svadobné šaty pre romantické nevestičky. Sukňa sa dá nosiť aj bez spodnice, ale viac vynikne, ak zvolíte aspoň malú spodničku. Šaty sa zaväzujú na šnurovačku a sú strihané tak, že nádherne formujú pás. Srdiečkový výstrih zas pekne formuje dekolt. Sukňa má aj krátku vlečku, ktorú je samozrejme možné vypnúť. K šatám patrí aj výrazný ružový opasok s mašličkou. Tento model je skôr vhodný na letnú svadbu, ale keď ho skombinujete s čipkovaným bolerkom, či dokonca kabátikom, vytvoríte krásne jesenné či zimné svadobné šaty.

Veľkosť: 36-38

Farba: ivory

Cena po zľave: 350€

Ostatné veľkosti a bielu farbu je možné objednať za pôvodnú cenu 394€.

Svadobné šaty – Model 1045

Svadobné šaty model 1045

Veľmi trendy svadobné šaty s efektom nahého tela s padavou sukňou mierne obtiahnutou v bokoch. Šaty majú prekrásne zdobený chrbát a krátku vlečku. Pôsobia veľmi elegantne a moderne. Na leto sú ako stvorené lebo sú veľmi pohodlné, ľaké a prispôsobivé. V prípade, že si netrúfate na takéto šaty ako svadobné, môžete ich využiť ako originálne popolnočné šaty.

Veľkosť: 36

Farba: biela

Cena po zľave: 310€

Ostatné veľkosti a farbu ivory je možné objednať za pôvodnú cenu 394€.

Svadobné šaty – Model 1052

Svadobné šaty model 1052

Romantické svadobné šaty ako pre rozprávkovú vílu. Šaty sú veľmi ľahučké a pohodlné a vďaka šnurovačke sa dajú veľmi dobre prispôsobiť na postavu. Sukňa má aj krátku vlečku, ktorú je možné vypnúť. U nás v salóne máme tento model bez rukávov, pripravený na letnú svadbu. Rukávy je  však možné prišiť naspäť a šaty tak budú ako stvorené na romantickú jesennú svadbu.

Veľkosť: 38

Farba: kapučíno korzet + ivory sukňa

Cena po zľave: 459€

Ostatné veľkosti a farby je možné objednať za pôvodnú cenu 498€.

Svadobné šaty – Model 1062

Svadobné šaty model 1062

Tieto jednoduché padavé šaty sú ako stvorené na letnú svadbu. Sú veľmi pohodlné a ľahučké, takže vám v nich bude príjemne aj počas naozaj horúceho dňa. Korzet je zdobený čipkou, ktorou je olemovaný aj spodok sukne a vlečka. Šaty sa zapínajú na zips, takže ich obliekanie je naozaj jednoduché.  Vlečku je tiež možné vypnúť.

Veľkosť: 38

Farba: biela

Cena po zľave: 270€

Ostatné veľkosti a farbu ivory je možné objednať za pôvodnú cenu 343€.

Comments are closed.