Veľký letný výpredaj 2018

06
júl
2018
Komentáre vypnuté na Veľký letný výpredaj 2018

Milé nevestičky!

Opäť spúšťame veľký letný výpredaj svadobných šiat, v ktorom nájdete množstvo krásnych modelov za skvelé ceny.  Väčšinu šiat ponúkame za cenu požičovného, niektoré modely aj lacnejšie. Všetky zlacnené šaty si predstavíme v tomto článku. 🙂 Niektoré z výpredajových šiat neboli ani raz požičané (vypredávajú sa lebo patria do staršej kolekcie z roku 2016, ktorá bude v ponuke len do konca septembra). Zo všetkých zlacnených svadobných šiat máme v ponuke len jeden kus, preto, ak vás niektoré zaujmú poponáhľajte sa, aby vám ich niekto neprebral! 🙂 Ohľadom cien a dostupnosti jednotlivých modelov sa môžete informovať cez FB, email alebo telefonicky (všetky kontakty uvádzame nižšie).

V prípade záujmu vám šaty vieme upraviť podľa potreby (skrátiť, zúžiť, odstrániť vlečku či rukávy a podobne). K svadobným šatám si u nás môžete vybrať aj závoj, bolerko, či iné doplnky. Kruhovú spodnicu máte v cene. 🙂

Objednať na skúšku sa môžete cez našu facebookovú stránku (Svadby podľa Ely), email: [email protected] alebo telefonicky: 0948 949 448. Budeme sa na Vás tešiť! 🙂

Model 884: Romantické šatočky áčkového strihu s jemnými trojštvrťovými rukávmi a nádherne zdobeným chrbátikom. Spredu šaty dopĺňa odnímateľný opasok s mašličkou a vzadu dlhá vlečka, na ktorú je možné našiť gombíky, aby sa dala vypnúť, alebo ju úplne odstrániť.

Svadobné šaty model 884

Model 891: Jednoduché korzetové svadbné šaty so zdobeným dekoltom a opaskom. Pod šaty je možné zvoliť rôzne veľkosti spodnice od najmenšej, ktoré len podporí ich tvar až po veľkú kruhovú spodnicu, ktoré vytvorí rozprávkovú objemnú sukňu ako pre princeznú. Šaty sú ľahučké a pohodlné. V prípade potreby je možné doplniť ich bolerkom, ktoré zakryje ramená a ruky.

Svadobné šaty model 891

Model 902: Nádherné šaty ako pre princeznú. Zaujímavo strihaná sukňa a bohato zdobený vršok šatám dodávajú honosný vzhľad, ružová farba zas jemný romantický nádych.

Svadobné šaty model 902

Model 986: Romantické šatočky s dlhými čipkovanými rukávmi a krásnym čipkovým lemom na spodku sukne. Spredu šaty ozvláštňuje zdobený opasok, zozadu rafinovaný výstrih na chrbte a elegantná vlečka.

Svadobné šaty model 986

Model 1001: Na prvý pohľad jednoduché svadobné šaty s čipkovaným vrškom a jemnou šifónovou sukňou. Vpredu šaty oživí farebný opasok, zozadu zas zaujímavý výstrih na chrbte a dlhá vlečka. Pod šaty je možné zvoliť malú alebo žiadnu spodnicu a nechať sukňu voľne padať alebo zväčšiť objem sukne širšou spodničkou a vytvoriť tak áčkový strih ako na obrázku.

Svadobné šaty model 1001

Model 1045: Elegantné a zároveň veľmi trendy svadobné šaty s prepracovaným bohato zdobeným vrškom a rovnou sukňou. Sukňa je z pohodlného strečového materiálu, postavu jemne obopína v bokoch a smerom dole sa mierne rozširuje, vzadu sa predlžuje do krátkej elegantnej vlečky. Tento model sa môže pochváliť aj nádherným chrbátikom zdobeným čipkou a kamienkami.

Svadobné šaty model 1045

Model 1047: Skutočne rozprávkové svadobné šaty ako vystrihnuté z kráľovského dvora. Korzet je zdobený drobnými perličkami a sukňa kvetmi a motýľmi. Vzadu šaty zdobí nádherná dlhá vlečka, ktoré priam vyráža dych, keď ju ťaháte za sebou. Napriek svojmu honosnému vzhľadu šaty nie sú veľmi ťažké a dá sa v nich dobre pohybovať – to máme overené na vlastnej koži. 🙂 V tomto modele sa každá nevestička bude cítiť ako naozajstná princezná a ten pocit stojí za to – taktiež odskúšané na vlastnej koži. 😉

Svadobné šaty model 1047

Model 1053: Tieto romantické šatočky s kvetinovou čipkou patria medzi najpopulárnejšie modely minulého roku. Nevestičky si pochvaľovali nielen ich krásu, ale aj praktickosť a pohodlnosť. Bledučko ružový korzet je ozdobený kvetinovou čipkou smotanovej farby, sukňu zas tvorí bledučko ružová saténová podšívka pokrytá dvoma vrstvami jemnučkého smotanového tylu. Táto kombinácia vytvára nádherný veľmi jemný odtieň ružovej a šatám dodáva jemný romantický nádych. Otvorený chrbát a dlhá vlečka ešte podčiarkujú čaro tohto modelu. Ak vám to nestačí, na oživenie je možné pridať ružový opasok, či na mieru šitý závoj. 🙂

Svadobné šaty model 1053

Model 1060: Ďalší romantický kúsok ako z rozprávky predstavujú tieto krásne zdobené šatočky z jemne ružovým nádychom. Bledučko ružový odtieň je dosiahnutý kombináciou bledoružovej podšívky a smotanového tylu na sukni a čipky na korzete. Celé šaty sú zdobené kvetinovými aplikáciami a čipkou, čo ešte podčiarkuje ich romantický vzhľad. Vzadu sa sukňa predlžuje do širokej vlečky, vďaka ktorej šaty pôsobia skutočne rozprávkovo. Aj túto nádheru sme si vyskúšali na vlastnej koži a môžeme len odporučiť.  🙂

Svadobné šaty model 1060

Model 1064: Tieto korzetové šaty sú síce jednoduchého strihu, majú však množstvo zaujímavých prvkov – korzet je bledo ružovej farby a zdobia ho kvetinové aplikácie, širokú sukňu zas zdobí vrchná vrstva zo zaujímavej flitrovanej látky, ktoré sa nádherne leskne na slnku, ale aj pod umelým osvetlením. Šaty sú ľahké a praktické, zároveň však pôsobia rozprávkovo – či už vďaka zdobeniu alebo korzetu strihanému do špica. Ak chcete šaty ešte zvýrazniť, môžete ich doplniť na mieru šitým závojom, ak ich naopak chcete zjednodušiť, je možné odstrániť vrchnú ozdobnú vrstvu sukne, či aplikácie na korzete.

Svadobné šaty model 1064

Comments are closed.