Veľký jesenný výpredaj svadobných šiat

11
október
2017
Komentáre vypnuté na Veľký jesenný výpredaj svadobných šiat

Milé nevestičky, ak hľadáte krásne svadobné šaty za skvelú cenu, poponáhľajte sa do nášho salónu. Od dnes u nás začína veľký jesenný vypredaj svadobných šiat. Ponúkame vám krásne šaty rôznych strihov, veľkostí a farieb za skvelé ceny. Výber je naozaj široký, takže si v ňom každá nájde niečo pre seba. V tomto článku vám predstavíme naše obľúbené modely, kompletnú ponuku výpredajových šiat nájdete v našom salóne.

Akcia platí do konca novembra alebo do vypredania tovaru. Všetky výpredajové modely je možné objednať aj v inej veľkosti a farebnom prevedení za pôvodnú cenu.

 

Model 902

Veľkosť: 40/42

Farba: ružová

Cena: 350€

Krásne ružové svadobné šaty, v ktorých sa budete cítiť ako skutočná rozprávková princezná. Korzet má vzadu šnurovačku, ktorá vás stiahne a krásne vytvaruje pás. Navrchu je korzet potiahnutý vrstvou priesvitného bledučko ružového tylu, ktorý prechádza na pleciach do ramienok a vzadu sa spája drobnými gombíčkami takže zakrýva celých chrbát aj viazanie korzetu. Vpredu korzet zdobia ružové kamienky usporiadané do tvaru písmena V. Vrchná vrstva sukne je asymetricky strihaná – vpredu krátka, vzadu dlhá a po celom obvode je lemovaná čipkou. Vďaka tomuto modelu sa v svoj svadobný deň budete cítiť naozaj výnimočne.

 

Model 891

Veľkosť: 40

Farba: ivory

Cena: 290€

Na prvý pohľad jednoduché svadobné šaty korzetového strihu s decentným zdobením v oblasti dekoltu a na opasku. Prekladaný korzet so srdiečkovým výstrihom vám vpredu zvýrazní dekolt, zatiaľ čo šnurovačka vás vzadu stiahne a krásne vytvaruje pás. Opasok zdobený korálikmi šaty oživí a zároveň pekne prepojí zdobený korzet s jednoduchou tylovou sukňou. Šaty sú veľmi ľahučké a pohodlné, ideálne, ak chcete pretancovať celú noc.

 

Model 986

Veľkosť: 38

Farba: ivory

Cena: 370€

Tieto nádherné svadobné šaty patria medzi najpopulárnejšie modely v našom salóne. Celý korzet je zdobený kvetinovou čipkou, ktorá prechádza do dlhých elegantných rukávov. Spredu čipka vytvára výstrih v tvare písmena V a vzadu veľmi efektne odhaľuje chrbát. Vrchná vrstva tylovej sukne je po celom obvode zdobená čipkou, čo šatám dodáva priam kráľovský vzhľad. Vzadu sa sukňa predlžuje do vlečky, ktorá je rovnako lemovaná čipkou, čo z tohto modelu robí prekrásny kúsok spredu aj zozadu. Sukňu s korzetom prepája perličkami zdobený opasok, ktorý šaty krásne oživí.

 

Model 1043

Veľkosť: 36/38

Farba: ivory

Cena: 350€

Ak milujete čipku tak ako my, potom si zamilujete aj tieto svadobné šaty, ktoré sú čipkou pokryté od korzetu až po koniec vlečky. Vďaka tomu pôsobia nielen veľmi jemne a romanticky, ale zároveň honosne, až kráľovsky. Sukňu tvorí len jedna vrstva látky pokrytá čipkou, vďaka čomu sú šaty veľmi praktické a pohodlné.

 

Model 1055

Veľkosť: 38

Farba: biela

Cena: 350€

Priam rozprávkové svadobné šaty s kvetinovou potlačou. Tento model v sebe spája klasickosť bielych svadobných šiat s netradičnou kvetinovou potlačou, ktorá pripomína brokát. Vďaka tomu šaty pôsobia naozaj honosne a rozprávkovo. Ramienka a opasok sú zdobené korálikmi, ktoré sa na svetle krásne lesknú a ešte podčiarkujú výnimočnosť tohto modelu. Sukňa sa vzadu predlžuje do vlečky, ktorá bude zaručene pútať pozornosť, keď budete kráčať uličkou k oltáru.

 

Model 883

Veľkosť: 38

Farba: biela

Cena: 350€

Tieto svadobné šaty sú ideálnym prienikom medzi moderným štýlom, ktorý predstavuje vršok a klasikou, ktorej zodpovedá široká tylová sukňa. Vršok šiat tvorí jemnučká biela sieťovina zdobená čipkou a drobnými kamienkami, ktoré sa na svetle krásne lesknú. Široká tylová sukňa sa vzadu predlžuje do veľmi efektnej vlečky, ktorá spolu s bohato zdobeným chrbátikom robí tento model zozadu naozaj okúzľujúcim. Keď budete pred oltárom stáť v týchto šatách, môžete sa spoľahnúť, že z vás nikto nespustí ani jedno oko. 🙂

 

Model 885

Veľkosť: 38

Farba: ivory

Cena: 350€

Elegantné a zároveň romantické svadobné šaty predstavuje model 885. Vršok zdobený jemnučkou čipkou šatám dodáva romantický nádych, zatiaľ čo hladká saténová sukňa vytvára dojem elegancie a luxusu. Jemný trojštvrťový rukávik zdobený čipkou umocňuje výnimočnosť týchto šiat. Na chrbte je rafinovaný otvor, ktorý šaty nielen robí ešte zaujímavejšími, ale zároveň aj dodáva moderný nádych.

 

Model 916

Veľkosť: 40

Farba: ivory

Cena: 350€

Romantické svadobné šaty s čipkovaným vrškom a jednoduchou tylovou sukňou. Vpredu čipka vytvára výstrih v tvare písmena V a vzadu lemuje efektne odhalený chrbát. Čipka z korzetu prechádza až na vrchnú časť sukne, čím vytvára plynulý prechod medzi vrchnou a spodnou časťou šiat. Elegantný opasok s mašličkou dotvára celkový dojem a ešte zvýrazňuje jemnosť šiat. Ak túžite po naozaj romantických s dievčenským šarmom, potom je toto model presne pre vás.

 

Model 935

Veľkosť: 38

Farba: ružová + biela

Cena: 350€

Kombinácia ružového korzetu a snehobielej sukne robí z týchto svadobných šiat naozaj zaujímavý model. Ružová na korzete šatám dodáva moderný nádych a zároveň z nich robí jemný a romantický kúsok, snehobiela tylová sukňa zas vytvára klasický svadobný dojem. Vďaka predĺženému korzetu a širokej sukni tento model pôsobí rozprávkovo a taktiež pekne formuje postavu. Ak sa chcete na svadbe cítiť ako princezná a zároveň mať na sebe originálne šaty, tento model si určite zamilujete.

 

Model 1002 – bez vlečky

Veľkosť: 36

Farba: biela

Cena: 340€

Skutočne prekrásnu kombináciu čipkovaného vrchu a saténovej sukne predstavujú tieto svadobné šaty. Čipka na korzete a rukávoch je zdobené drobnými flitrami, ktoré sa na svetle lesknú a dodávajú tak šatám nádych luxusu. Luxusne pôsobí aj hladká saténová sukňa, ktorú zákazníčky obľubujú aj vďaka praktickým a zároveň moderným vačkom, do ktorých si môžete odložiť napríklad vreckovku, alebo rúž.

 

Model 1061

Veľkosť: 38

Farba: kapučíno

Cena: 370€

Tieto svadobné šaty v sebe spájajú niekoľko aktuálnych trendov a preto sú ideálne pre „moderné“ nevestičky. Už na prvý pohľad zaujmú netradičnou farbou, vpredu sa môžu pochváliť takzvaným iluzívnym výstrihom (ktorý pôsobí naho ale v skutočnosti je zakrytý sieťovinou telovej farby) a vzadu krásne zdobeným chrbátikom. Sukňa je ľahučká skôr padavá a vzadu sa predlžuje do dlhej efektnej vlečky. Korzet je zdobený čipkou s kvetinovým motívom, čo tomuto modelu dodáva jemnosť a nádych romantiky.

 

Model 991

Veľkosť: 38

Farba: biela

Cena: 420€

Svadobné šaty ako pre princeznú. Široká sukňa je naspodu lemovaná čipkou, ktorá prechádza aj na dlhú vlečku. Prekladaný korzet so srdiečkovým výstrihom pekne tvaruje dekolt. Celkový dojem dotvára elegantná zdobený opasok. Ak máte radi klasiku a na svadbe sa chcete cítiť ako rozprávková princezná, potom sú tieto šaty presne pre vás.

Comments are closed.