Už čoskoro v našom salóne: Nové modely svadobných šiat

06
júl
2017
Komentáre vypnuté na Už čoskoro v našom salóne: Nové modely svadobných šiat

Milé nevestičky!

Už čoskoro do nášho salónu pribudnú úplne nové modely svadobných šiat, ktoré sme tu ešte nemali. 🙂 Ak si chcete niektorý z nich vyskúšať, rezervujte si termín už teraz, lebo záujem je naozaj veľký. V prípade, že by Vám nevyhovovala veľkosť alebo farebné prevedenie, je možné potom šaty doobjednať aj v inej veľkosti a farbe.

Všetky šaty budú v ponuke od 15.9.2017. Ak by niektoré dorazili skôr, budeme Vás informovať na našej facebookovej stránke. 🙂

Svadobné šaty model 1064

Model 1064

Nádherné romantické svadobné šaty zdobené kvetinkami. Korzet je broskynkovej farby, sukňa vo farbe ivory. Šaty sa zapínajú na šnurovačku, čo umožňuje mierne si prispôsobiť veľkosť. Široká sukňa celá zdobená čipkou a korzet ozdobený kvetmi robia z tohto modelu naozaj romantické, nežné a rozprávkové svadobné šaty.

Svadobné šaty model 1060

Model 1060

Tieto svadobné šaty sa nedajú popísať inak ako rozprávkové! Trojštvrťové rukávy z jemného tylu sú zdobené kvetmi, čo zo šiat robí ideálny model na jarnú či jesennú svadbu v záhrade. Honosná sukňa je rovnako zdobená kvetmi a má dlhú vlečku. Bledučko ružová farba podtrhuje romantickosť tohto modelu, šaty sa však dajú objednať aj v snehovej bielej alebo ivory farbe. Zapínanie je dvojité – šnurovačka na korzete je prekrytá priesvitným tylom, ktorý sa zapína na gombíčky.

Svadobné šaty model 1047

Model 1047

Tento model predstavuje naozaj princeznovské svadobné šaty. Korzet je zdobený perličkami a honosná sukňa s vlečkou je pokrytá kvetmi a motýľmi. Napriek klasickému strihu sú však tieto svadobné šaty veľmi trendovým modelom a to najmä vďaka bledučko modrej farbe. V prípade záujmu sa samozrejme dá tento model objednať aj v bielej alebo ivory farbe.

Svadobné šaty model 991

Model 991

Klasické elegantné svadobné šaty korzetového strihu. Veľká tylová sukňa je na spodu zdobená čipkou, ktorá lemuje aj vlečku. Tyl na korzete je prekladaný, čo veľmi pekne tvaruje dekolt. Korzet nie je strihaný veľmi nízko, takže šaty vás vďaka šnurovačke pekne stiahnu v páse a pás vám ešte zvýrazní elegantný zdobený opasok.

Svadobné šaty model 882

Model 882

Romantické svadobné šaty s čipkovaným vrškom a veľkou tylovou sukňou ozvláštnené opaskom mentolovej farby. Tento model má dlhú tylovú vlečku a krásny otvorený chrbátik typu “kľúčová dierka” – šnurovačka siaha iba do polovice chrbta a ramienka majú zapínanie vo výške lopatiek, čo na chrbáte vytvára efektný otvor. Svadobné šaty s týmto zapínaním sú momentálne veľmi populárne.

Svadobné šaty model 993

Model 993

Krásne rozprávkové svadobné šaty s veľkou tylovou sukňou. Vršok je zdobený čipkou, šaty sa zapínajú na šnurovačku, ktorá siaha len do polovice chrbta, vďaka čomu vyzerajú zozadu šaty veľmi efektne. Sukňa je zdobená čipkou, čo šatám dodáva honosnosť a robí ich veľmi zaujímavými.

Comments are closed.