Trendy svadobných šiat na rok 2018

22
november
2017
Komentáre vypnuté na Trendy svadobných šiat na rok 2018

Každá sezóna zo sebou prináša nejaké nové trendy a ani rok 2018 nebude výnimkou. Ak chcete vedieť čo bude v svadobnej móde hitom v nadchádzajúcej sezóne, prečítajte si tento článok. Myslím, že sa naozaj máme na čo tešiť. 🙂

Kvety

Budúcu sezónu sa môžeme tešiť na rôzne kvetinové motívy a aplikácie na svadobných šatách, ale aj doplnkoch, ako sú závoje, čelenky, či korunky. Kvety pôsobia veľmi romanticky a nežne a k svadobným šatám sú preto ako stvorené. Ak túžite po nejakom modernom prvku, ale zároveň si chcete zachovať vzhľad klasickej nevesty, tento trend je pre vás ako stvorený. Môžete pokojne zvoliť klasické biele svadobné šaty s jemnými kvetinovými aplikáciami na korzete alebo si vybrať nejaký extravagantný farebný model s kvetinovými aplikáciami po celých šatách a k menu veľkú korunu z kvetov. Tento trend si viete skrátka prispôsobiť svojmu vkusu do takej miery ako vám to vyhovuje.

Svadobné šaty model 1173 – kolekcia Positano

Farby – kapučíno

Nevesty postupne upúšťajú od klasickej bielej a farebné svadobné šaty sú stále žiadanejšie. Ružová je samozrejmosť, budúcu sezónu však bude veľkým hitom odtieň kapučíno. Nájdete ho na širokých sukniach, ale aj menších padavých, na hladkých saténových, či tylových.

Svadobné šaty model 1168 – kolekcia Positano

Iluzívny top

Iluzívne prvky na svadobných šatách predstavujú kombináciu telovej sieťoviny s rôznymi ozdobami, najčastejšie čipkou, ktorých kombinácia vytvára ilúziu, že ozdoby sú nalepené priamo na tele. Začiatky tohto trendu sme mohli sledovať už túto sezónu, budúci rok sa však prejaví naplno. Či už ide o rukávy, ramienka, alebo chrbát, ak vás tento štýl oslovil, určite si nájdete niečo pre seba.

Svadobné šaty model 1181 – kolekcia Positano

Čipka

Čipka je pri svadobných šatách klasikou, budúcu sezónu ju však uvidíme naozaj všade a v rôznych prevedeniach. Čipkované rukávy rôznych dĺžok, sukňa zdobená čipkou, bohato zdobené čipkované vlečky, či celočipkované svadobné šaty, na to všetko sa môžeme tešiť. Dámy, ktoré majú rady čipku, určite budú mať z čoho vyberať.

Svadobné šaty model 1161 – kolekcia Positano

Okúzľujúci chrbát

Zdobené chrbty boli na svadobných šatách obľúbené aj túto sezónu, budú rok ich však uvidíme ešte častejšie. Bohatá čipka s gombičkovým zapínaním, telová sieťovina zdobená čipkou s iluzívnym efektom, či hlboký výstrih v tvare písmena V, to všetko nájdete na chrbtoch svadobných šiat z nových kolekcií. Skvelé na tomto trende je, že ho nájdete na šatách rovného strihu, ale aj pri modeloch s áčovou či veľkou princeznovskou sukňou. Takže na svoje si príde každá nevestička. V kombinácií s dlhou vlečkou budete v takýchto svadobných šatách priam vyrážať dych.

Svadobné šaty model 1160 – kolekcia Positano

Rovný strih

Popri klasických širokých a áčkových sukniach sa postupne dostávajú do popredia aj svadobné šaty rovného strihu, či už elegantné obtiahnuté alebo s voľnou padavou sukňou. Ak zvolíte obtiahnuté šaty zdobené čipkou, budete vyzerať nielen elegantne ale aj moderne a luxusne. Ak sa rozhodnete pre jemné padavé šaty a skombinujete tento trend s farbami a kvetinovými aplikáciami budete vyzerať ako rozprávková víla.

Svadobné šaty model 1169 – kolekcia Positano

Tieto trendy budúci rok uvidíte aj na mnohých svadobných šatách v našom salóne v Bratislave. Budeme veľmi radi, keď nás navštívite. Už teraz sa na Vás tešíme.

Tak čo dámy, kto sa už nevie dočkať novej sezóny? 🙂 My rozhodne!

Comments are closed.