Svadobný účes: opačný vrkoč s drdolom

03
august
2015
Komentáre vypnuté na Svadobný účes: opačný vrkoč s drdolom

Kvôli krásnemu svadobnému účesu nemusíte sedieť hodiny u kaderníčky a minúť zaň desiatky Eur. Zaujímavý a elegantný svadobný účes jednoducho vytvoríte aj sami doma, ak viete ako na to. Ak teda chcete ušetriť nejaké peniažky za kaderníka, tu je návod ako postupovať. Potrebovať budete iba tenkú gumičku vo farbe vašich vlasov, nejaké sponky, hrubú gumičku na vytvorenie úhľadného drdolu a lak na vlasy.

http://goo.gl/qDKViV, http://goo.gl/WFOsYd, http://goo.gl/Gku06M

http://goo.gl/qDKViV, http://goo.gl/WFOsYd, http://goo.gl/Gku06M

Postup:

  1. Vlasy si najskôr dobre rozčešte a použite všetky prípravky, ktoré bežne používate pri česaní.
  2. Predkloňte sa a prehoďte všetky vlasy tak, aby vám vyseli popred tvár. Od krku teraz začnite vytvárať priberaný vrkoč a postupujte smerom ku temenu hlavy.
  3. Keď sa dostanete na vrch hlavy, upevnite vrkoč gumičkou. Teraz sa môžete opäť vystrieť.
  4. Aby bol drdol úhladný, použite hrubú gumičku, ako na obrázku. Cop, ktorý momentálne máte na vrchu hlavy, prevlečte cez hrubú gumičku. Vlasy rovnomerne rozložte po obvode gumičky tak, aby ju celú zakryli a opatrne ich pod ňu pozastrkávajte. Na upevnenie vlasov použite sponky.
  5. Nakoniec, aby ste mali istotu, že sa účes nepohne, zafixujte ho lakom na vlasy.
  6. Hotový účes môžete ešte dozdobiť kvetmi, ozdobnou sponou alebo malými ozdobnými sponkami, ktoré môžete zasunúť do vrkoča.

Dúfam, že sa vám tento návod na svadobný účes páčil a budem vám držať palce pri jeho vytváraní. Tento účes je ideálny nielen pre nevestu, či družičky, ale aj pre svadobných hostí. 🙂

Comments are closed.