Svadobný účes so zapletenými vrkočmi

11
máj
2015
Komentáre vypnuté na Svadobný účes so zapletenými vrkočmi

Vytvoriť tento svadobný účes je naozaj jednoduché a zaberie vám to len niekoľko minút. Som si istá, že v tomto účese bude každá nevesta vyzerať veľmi nežne a žensky. Ak pridáte do vlasov aj nejaké kvety, romantický dojem sa ešte znásobí. Takýto účes môžete zvoliť, aj keď ste družička, alebo len svadobný hosť. Na jeho vytvorenie budete potrebovať len hrebeň na rozčesanie vlasov, kulmu alebo natáčky, ak máte rovné vlasy, tenké gumičky a sponky vo farbe vašich vlasov.

Postup:

  1. Vlasy najskôr dobre rozčešte, aby neboli pomotané a dalo sa s nimi pracovať. 
  2. Ak máte rovné vlasy alebo sa vám vaše prirodzené kučery nepáčia, použite kulmu alebo natáčky a vlasy natočte. Postupujte tak, ako zvyčajne, keď si natáčate vlasy.
  3. Keď budete s výsledkom spokojná, môžete začať zapletať. Zoberte časť vlasov z okolia tváre na jednej aj na druhej strane a oddeľte ich od zvyšku.
  4. Zoberte prameň na jednej strane a zapleťte klasický vrkoč. Skončite niekde pri uchu a vrkoč upevnite tenkou gumičkou.
  5. Teraz vrkoč pripnite sponkou k zvyšku vlasov niekde na temene hlavy tak, aby sponku nebolo vidieť.
  6. Zopakujte s vlasmi na druhej strane.
  7. Hotový účes môžete zafixovať lakom na vlasy a doplniť kvetmi alebo inými ozdobami.

Je to naozaj veľmi jednoduché, výsledok vyzerá skvele a ušetrí vám to peniažky za kaderníka, ktoré môžete investovať do šiat, torty, či iných nevyhnutností na vašu svadbu. 🙂

Comments are closed.