Svadobný účes: Polovyčesaný točitý chvost

11
január
2016
Komentáre vypnuté na Svadobný účes: Polovyčesaný točitý chvost

Polovyčesané svadobné účesy sú veľmi populárne, najmä u neviest, ktoré túžia po jednoduchom a elegantnom účese. Tento typ účesu je tiež ideálny na kombináciu so závojom, ktorý sa prichytí vzadu na vlasy, alebo veľkou kvetinovou ozdobou. Účes, ktorý Vám teraz predstavím je asi najjednoduchším spomedzi účesov tohto typu a preto ho za pár minút zvládnete vytvoriť aj sami doma. Potrebovať budete iba nejaké obyčajné tenké sponky, hrebeň a lak na vlasy.

Postup:

  1. Vlasy najskôr dobre rozčešte a použite všetky prípravky, ktoré bežne používate pri úprave vlasov. Ak máte rovné vlasy a chcete si ich na svadbu natočiť, môžete tak urobiť teraz alebo až nakoniec (ak používate kulmu, nezabudnite na ochranný prípravok proti teplu, aby ste si vlasy nezničili).
  2. Vlasy na temene hlavy mierne natupírujte. Na fixáciu môžete použiť lak na vlasy.
  3. Vezmite prameň vlasov na jednej strane a niekoľko krát ho zatočte. Potom pramienok vzadu pripnite sponkou tak, ako vidíte na obrázku.
  4. Na druhej strane zopakujte to isté, ale tento prameň vlasov vzadu podstrčte pod ten prvý a až tak pripnite sponkou. (Je len na vás či si okolo tváre necháte padať nejaké vlasy alebo všetky vypnete dozadu.)
  5. Nakoniec celý účes zafixujte lakom na vlasy a pridajte kvetinovú ozdobu, či závoj.

 

Obrázok z: http://goo.gl/fV0ryg

Obrázok z: http://goo.gl/fV0ryg

Vytvoriť tento účes je naozaj jednoduché a zaberie to len pár minút. Výsledok však rozhodne stojí za to, najmä, ak použijete správne doplnky. Dúfam, že sa vám tento nápad na svadobný účes páčil a budem vám držať palce pri jeho vytváraní. 🙂

Comments are closed.