Svadobný účes: Nízky drdol zo zapletených vrkočov

26
január
2015
Komentáre vypnuté na Svadobný účes: Nízky drdol zo zapletených vrkočov

Krásny svadobný účes sa dá jednoducho vytvoriť aj doma. Ak viete ako na to, zaberie vám to len pár minút a nikoho nenapadne, že ste neboli v salóne. 🙂 Ak chcete ušetriť nejaké peniažky zo svadobné rozpočtu alebo sa len chystáte na svadbu, ktoré nie je vaša, tu je návod ako vytvoriť tento nenútene elegantný účes. Potrebovať budete len hrebeň na rozčesanie vlasov, nejaké tenké gumičky, sponky, lak na vlasy a prípadne nejaké doplnky na dozdobenie účesu.

Postup:

  1. Vlasy najskôr dobre rozčešte, aby sa s nimi ľahko pracovalo.
  2. Rozdeľte ich na dve časti – pravú a ľavú.
  3. Teraz na oboch stranách hlavy zapleťte vrkoče, ako vidíte na obrázkoch 2 a 3. Začnite priberaným vrkočom na vrchu hlavy a pokračujte klasickým. Zapletajte smerom vzad, nie dole. Vrkoče na koncoch upevnite gumičkou, ideálne vo farbe vašich vlasov. Kým zapletáte, zvyšné vlasy si môžete zachytiť do štipca, aby vám nezavadzali.
  4. Nezapletené vlasy napravo teraz stočte do jednej strany. Potom zoberte vrkoč z tej istej strany a začnite tieto dve sekcie otáčať okolo seba ako vidíte na obrázkoch 4 a 5. Nestáčajte ich príliš tesne, aby ste dosiahli požadovaný nedbalý efekt.
  5. Stočené vlasy teraz pripnite vzadu sponkami. Radšej použite viac sponiek, aby ste mali istotu, že účes bude držať.
  6. To isté urobte aj s vlasmi na druhej strane.
  7. Keď budete mať pripnuté vlasy na oboch stranách, účes zaistite lakom na vlasy. Ak chcete, možete vpredu vytiahnuť niekoľko prameňov a nechať ich voľne padať popri tvári.
  8. A účes je hotový. Môžete ho nechať tak ako je, alebo pridať nejaké ozdoby, kvety, a pod.
Obrázok: http://thebeautydepartment.com/2014/10/holiday-hairstyles/

Obrázok: http://thebeautydepartment.com/2014/10/holiday-hairstyles/

Je to naozaj jednoduché a zaberie vám to len pár minút. Verím, že sa vám tento návod páčil a budem vám držať palce pri vytváraní vášho svadobného účesu. 🙂

 

Comments are closed.