Svadobná výzdoba: girlanda z papierových srdiečok

03
október
2016
Komentáre vypnuté na Svadobná výzdoba: girlanda z papierových srdiečok

Girlandy sú skvelým doplnkom svadobnej výzdoby, či už na dozdobenie kvetinových aranžmánov, stoličiek alebo stropu v svadobnej sále. Girlánd existuje množstvo a použiť sa dajú naozaj rôzne. Medzi naše obľúbené patrí táto z papierových srdiečok. Ak máte čas a chuť, môžete si ju jednoducho vyrobiť aj sami doma.

Na výrobu tejto girlandy budete potrebovať iba farebný papier podľa vlastného výberu, nožnice, lepidlo a niť.

Postup:

  1. Farebný papier poskladajte na malé štvorčeky, do ktorých potom môžete nakresliť srdiečko. (Veľkosť štvorčeka závisí od toho, aké veľké chcete mať srdiečka). Použiť môžete napríklad farebné štvorčeky na poznámky a zložiť ich 2x na polovicu. Aby ste si ušetrili čas, položte na seba aspoň dva papierky, až potom skaldajte.
  2. Do štvorčeka nakreslite srdiečko. Aby boli všetky rovnaké, pripravte si najskôr maketu, ktorú budete iba obkresľovať.
  3. Vystrihnite srdiečka. Ak chcete celý proces ešte urýchliť, môžete si v papiernictve zabezpečiť vyrezávačku v tvare srdca.
  4. Vezmite dve srdiečka, jedno nastrihnite zospodu a druhé z vrchu. Srdiečka spojte.
  5. Nakoniec spojené srdiečka nalepte na niť a girlanda je hotová. (Ak si chcete byť istí, že srdiečka z nite neodpadnú, môžete ich na niť navliecť pomocou ihly. Ihlu prevlečte cez vrch srdiečka a na nitke opatrne spravte uzlík.)

girlanda-postup

Comments are closed.