Sedem vecí, ktoré vás na plánovaní svadby budú naozaj baviť

11
jún
2015
Komentáre vypnuté na Sedem vecí, ktoré vás na plánovaní svadby budú naozaj baviť

Organizácia svadby síce nie je jednoduchá a prináša so sebou aj veľa stresu, sú však aj chvíle, ktoré si pri plánovaní svadby naozaj vychutnáte. Ak máte práve teraz pred sebou ten desivý 50 (alebo dokonca viac) bodový zoznam úloh, ktoré treba vybaviť a neviete, čo skôr, nezúfajte. Je toho naozaj veľa, na čo sa môžete počas svadobných príprav tešiť.

1 Plánovanie farebnej kombinácie

Výber farebnej kombinácie je jednou z prvých vecí, ktoré treba pri plánovaní svadby vyriešiť. Na základe zvolených farieb potom vyberáte kvety, dekorácie, vzhľad svadobnej torty, doplnky do vlasov, pozvánky a podobne. Farieb je množstvo a spôsobov ako ich nakombinovať ešte viac. S farbami sa naozaj dá vyhrať a kreativite sa pri tom medze nekladú, preto kombinujte miešajte a bavte sa. 🙂

2 Hľadanie inšpirácie

Skôr ako sa pustíte do samotného plánovania, mali by ste mať istú predstavu o tom, akú svadbu by ste vlastne chceli. Ak nemáte jasnú predstavu, množstvo inšpirácie nájdete na Pintereste – môžete sledovať napríklad niektoré z našich násteniek na Pinterest.com – Svadby podľa Ely. 🙂 Prehrabávanie sa obrázkami s ukážkami výzdoby, svadobných šiat, kvetov, účesov a podobne vám nielen pomôže získať predstavu, čo všetko sa dá a vybrať si vlastný štýl svadby, ale bude vás to určite aj baviť. Ťažšie je potom zvoliť len jednu z toľkých úžasných možností… 🙂

3 Výber svadobných šiat

Moment, na ktorý určite čaká každá žena, je výber vysnívaných svadobných šiat. Aby sa tieto úžasné chvíle nezmenili na horor plný paniky a stresu, mali by ste začať šaty vyberať čím skôr, aby ste mali dosť času na rozmyslenie a absolvovanie niekoľkých skúšok, kým nevyberiete tie naozaj pravé. Aj keď možno máte predstavu, ako by mali vaše svadobné šaty vyzerať, vyskúšajte si pre istotu všetky typy a strihy. Pomôže vám to uistiť sa, že vyberáte tie naozaj vhodné pre vašu postavu. Okrem toho, kedy nabudúce budete mať možnosť obliecť si toľko prekrásnych šiat? 🙂 Užite si to naplno, skúšajte, skúšajte, skúšajte a cíťte sa ako princezná. Máte na to nárok!

4 Ochutnávka svadobného menu

Kto nemá rád dobré jedlo? Ochutnávka svadobného menu je niečo, na čo sa môžete naozaj tešiť. Kuchári pre vás pripravia ukážky rôznych jedál a vy si len budete pochutnávať…

5 Skúška účesu a make-upu

Predstavte si, že jednou z vašich povinností pri svadobnom plánovaní je aj nechať sa rozmaznávať. 🙂 Určite milujete chvíle strávené u kaderníčky, kedy sa venuje len vám a stará sa o vás a po odchode zo salónu sa s novým účesom cítite vynikajúco a príťažlivo. Skúška svadobného líčenia a účesu je ešte lepší zážitok – spojte svoju skúšku so skúškou účesu a make-upu družičiek a spravte si s kamarátkami dámsku jazdu.

6 Predsvadobné fotenie

Či už sa rozhodnete fotiť vo svadobnom alebo zvolíte nejaký menej tradičnejší štýl, určite si to poriadne užijete. Profesionálny fotograf s vami strávi niekoľko hodín a vy môžete pózovať ako celebrity. Ak si chcete byť istí, že všetko prebehne bez problémov, stretnite sa s fotografom ešte pred fotením a preberte aké zábery chcete robiť, a (hlavne!) sa spoznajte, aby odpadla nervozita a pri fotení ste sa naozaj zabavili.

7 Rozlúčka so slobodou

Čo môže byť lepšie ako stráviť večer / deň / víkend … s najlepšími kamarátkami a poriadne sa zabaviť? Zaspomínate si na spoločné zážitky, vymeníte si klebety, zahráte sa hry, pôjdete si zatancovať, skrátka prežijete nezabudnuteľné chvíle a možno stretnete aj kamarátky, ktoré ste dlhšie nevideli.

Comments are closed.