Predstavujeme novú kolekciu svadobných šiat Mary Bride Positano

29
november
2017
Komentáre vypnuté na Predstavujeme novú kolekciu svadobných šiat Mary Bride Positano

S radosťou vám predstavujeme novú kolekciu svadobných šiat Mary Bride Postitano. Kolekcia obsahuje 30 nádherných modelov, medzi ktorými nájdete jemné a romantické modely, prepracované zdobenie s množstvom čipky a kvetinových aplikácií, iluzívne vršky, nádherné chrbátiky s gombíkovým zapínaním, ale aj elegantné šaty s nádychom klasiky.

V tomto článku vám ukážeme naše najobľúbenejšie modely, ktoré onedlho pribudnú do nášho salónu. Celú kolekciu si môžete pozrieť v našom e-shope, kde si môžete vybrané šaty aj zakúpiť: http://www.svadobnyeshop.sk/kolekcia-mary-bride-positano/.

Model 1161

V týchto prekrásnych romantických šatách budete vyzerať ako skutočná princezná. Korzet so srdiečkovým výstrihom je celý pokrytý čipkou s kvetinovým motívom, ktorá prechádzaj aj na vrch sukne a na rukách vytvára jemné spadnuté ramienka. Sukňa je naspodku bohato zdobená čipkou, ktorá sa ťahá smerom nahor, vďaka čomu je naozaj neprehliadnuteľná, ako budete aj vy, ak sa rozhodnete pre tieto svadobné šaty. Rozprávkovú dokonalosť tohto modelu ešte umocňuje dlhá vlečka zdobená čipkou a korálikmi zdobený opasok.

Model 1170

Hladká saténová sukňa a bohato zdobený vršok vyšívaný korálikmi, robia z týchto svadobných šiat jednoducho nezabudnuteľný model. Sťahovací korzet je skrytý pod vrstvou jemnej sieťoviny, ktorá sa vzadu zapína na gombíky a vytvára tak očarujúci chrbát, z ktorého je ťažké odtrhnúť zrak. Hladká skladaná vlečka je len čerešničkou na torte, ktorá dodáva šatám ten správny nádych rozprávkovej elegancie.

Model 1172

Luxusné svadobné šaty celé zdobené čipkou s kvetinovým motívom. Ideálne pre dámy, ktoré túžia po honosnej svadbe. Napriek tomu, že šaty majú skôr menšiu áčkovú sukňu pôsobia vďaka čipke naozaj honosne a kráľovsky. Ramienka aj opasok sú vyšívané korálikmi, ktoré sa pod svetlom krásne lesknú a ešte tak umocňujú luxusný vzhľad tohto modelu.

Model 1176

Očarujúce romantické svadobné šaty bohato zdobené čipkou. Korzet so srdiečkovým výstrihom je celý zakrytý čipkou, ktorá prechádza aj na vrch sukne a zároveň zahaľuje chrbát a vytvára krásne dlhé rukávy. Sukňa rovnako ako vlečka je lemovaná čipkou, ktorá ešte umocňuje romantickosť týchto šiat. Nádherné sú spredu aj zozadu. V tomto modele budete vyzerať jednoducho úchvatne, nech už sa otočíte z ktorejkoľvek strany.

Model 1186

Tieto prekrásne svadobné šaty pôsobia vďaka hladkej saténovej sukni a bohatému čipkovanému zdobeniu nielen honosne, ale aj romanticky. Korzet so srdiečkovým výstrihom je celý pokrytý čipkou s kvetinovým vzorom, ktorá zdobí aj sukňu a vlečku. Keď v nich budete kráčať k oltáru určite z vás nikto nespustí ani jedno oko. 🙂

Tak čo, do ktorých ste sa zamilovali vy? 🙂 Všetky modely si budúci rok budete môcť vyskúšať v našom svadobnom salóne v Bratislave. Už teraz sa na vás tešíme! 🙂

 

Comments are closed.