Predstavujeme náš svadobný salón – Všetko čo o nás potrebujete vedieť

13
december
2017
Komentáre vypnuté na Predstavujeme náš svadobný salón – Všetko čo o nás potrebujete vedieť

Milé nevestičky, aby ste vedeli ako to u nás chodí a na čo všetko sa môžete tešiť, pripravili sme pre vás odpovede na najbežnejšie otázky ohľadom nášho salónu. Verím, že vám pomôžu sa zorientovať a budeme sa tešiť na stretnutie! 🙂

Kde nás nájdete?

Momentálne má náš svadobný salón jednu predajňu a to v Bratislave na Mickiewiczovej ulici číslo 5. Parkovať môžete v Radlinského ulici na platenom parkovisku (po 16.00 a cez víkendy zdarma). Ak k nám idete hromadnou dopravou, najbližšie máte zastávky Vysoká a Kollárovo námestie. Ak prichádzate z iného mesta, z hlavnej železničnej stanice choďte električkou číslo 1 na zastávku Vysoká, z autobusovej stanice Mlynské Nivy vám zas ide trolejbus 212 na Kollárovo námestie.

Kedy nás môžete navštíviť?

Môžete nás navštíviť hocikedy v otváracích hodinách. Najlepšie však urobíte, ak sa k nám na skúšku šiat objednáte, aby sa nestalo, že budeme práve skúšať s inou zákazníčkou a nebudeme sa vám môcť venovať.

Aktuálne otváracie hodiny:

Pondelok, streda, piatok: 13.00 – 19.00

Utorok, štvrtok: 10.00 – 17.00

Sobota (na objednávku): 10.00 – 14.00

Nedeľa: zatvorené

Ako u nás prebieha skúška šiat?

Skúška šiat v našom salóne trvá v priemere hodinu, v prípade, že nie je po vás nikto objednaný, môžeme ju aj predĺžiť. Ak viete popredu, že budete potrebovať viac času, nahláste to prosím hneď pri objednávke. Skôr ako sa pustíme do skúšania svadobných šiat, ponúkneme vám drobné občerstvenie a porozprávame sa, aby sme zistili, aký typ šiat asi hľadáte, čo by sa vám mohlo páčiť a prípadne vám poradíme, čo vám podľa nás pristalo. Počas skúšky vám potom poskytneme asistenciu pri obliekaní šiat ako aj pri výbere vhodného modelu, či doplnkov. K svadobným šatám si môžete hneď vyskúšať aj závoj, čelenku, náušnice, či iné doplnky, aby ste sa cítili ako dokonalá nevesta. Počas skúšky sa môžete v každom modeli odfotiť, aby ste sa vedeli lepšie rozhodnúť.

Čo všetko u nás nájdete?

Okrem svadobných šiat nájdete v našom salóne aj spoločenské šaty, závoje, čelenky, náušnice, ale tiež svadobné topánočky, ktoré si môžete nechať vyrobiť na mieru. Pri svadobných topánkach na mieru, si vyberáte nielen tvar topánky, ale aj tvar a výšku opätku, farbu topánky a podrážky, zapínanie a ozdoby. V prípade záujmu si u nás môžete vybrať aj kvety, výzdobu, či svadobný plánovač.

Aké výhody a zľavy u nás môžete získať?

Ak si svadobné šaty vyberiete už na prvej skúške, dostanete od nás topánočky podľa vlastného výberu zdarma.
Ak sa neviete rozhodnúť hneď, môžete zverejniť na Facebooku fotku zo skúšky a označiť nás na nej a získate tak zľavu 10% na vybrané svadobné šaty.

Ak si u nás vyberiete svadobné šaty automatický získate zľavu 10% na spoločenské šaty pre seba a svojich blízkych. Okrem toho pre vás počas roka pripravujeme rôzne súťaže a akcie,  ktorých môžete získať zľavu na šaty alebo nejakú zaujímavú odmenu. Informácie o súťažiach, zľavách a výpredajoch nájdete vždy na našej web stránke a na Facebooku, preto nás pravidelne sledujte, aby vám nič dôležité neušlo. 🙂

Aké máte možnosti pri výbere svadobných šiat?

Keď si vyberiete svadobné šaty z nášho salónu, môžete si ich požičať, odkúpiť model, ktorý máme v salóne alebo si nechať ušiť úplne nové šaty. Šaty je možné ušiť aj na mieru, ak vám nesedí tabuľková veľkosť (za túto službu sa nepripláca). Okrem toho si u nás môžete nakombinovať dokonalé šaty presne podľa vašich predstáv. Ako to funguje? Buď si necháte upraviť konkrétny model (pridať čipku, skrátiť / pridať rukávy, pridať / odobrať vlečku a pod.) alebo si svoje vysnívané svadobné šaty vytvoríte kombináciou viacerých modelov. Takto upravené šaty si môžete kúpiť aj požičať. Výber je len na vás. 🙂

Kedy je najlepšie nás navštíviť?

Najlepšie je nás navštíviť 6-8 mesiacov pred svadbou, aby ste mali istotu, že šaty, ktoré si vyberiete budú ešte na váš termín voľné. Nevesty si svoje šaty z roka na rok zabezpečujú skôr a skôr, preto netreba váhať, ak chcete mať ešte z čoho vyberať. Samozrejme, vždy si môžete šaty kúpiť a nechať si ušiť úplne nové, v tom prípade nás navštívte najneskôr 4 mesiace pred svadbou, aby sa všetko stihlo včas.

Ako často objednávame nové šaty?

Nové modely do salónu objednávame orientačne 3-4 krát do roka – keď sa nám viacero šiat vypredá, keď sa do nejakých zamilujeme a jednoducho ich musíme mať, alebo keď si zákazníčka vyberie model, ktorý v salóne nemáme.

Dúfam, že ste sa o nás dozvedeli niečo užitočné a prídete si svoje svadobné šaty vybrať práve k nám. 🙂 Všetky ďalšie otázky vám radi zodpovieme osobne alebo nás môžete kontaktovať cez FB (https://facebook.com/svadbypodlaely), email ([email protected]) alebo telefón (0948 949 448).

 

Comments are closed.