Najromantickejšie žiadosti o ruku

29
december
2016
Komentáre vypnuté na Najromantickejšie žiadosti o ruku

Počas vianočných sviatkov sa zasnúbi asi najviac párov, a preto som sa rozhodla venovať tento článok žiadostiam o ruku. Inšpirujte sa romantickými zásnubami týchto troch párov.

Sicely a Ian – romantika na moste

Myslíte, že žiadosť o ruku na moste nemôže mať svoje čaro? Tak si prečítajte tento krásny príbeh. Ian požiadal o ruku svoju priateľku Sicely na moste v Minneapolise (Stone Arch Bridge). Tento most mal však pre ich vzťah výnimočný význam. Sicely a Ian spolu chodili od strednej školy a na maturitnom večierku spolu prechádzali cez tento most. Ian sa v ten večer rozhodol, že presne na tomto mieste niekedy Sicely požiada o ruku. A o niekoľko rokov neskôr sa tak aj stalo.

O svadbe hovorili už nejaký čas, dokonca boli spolu pozerať zásnubné prstene, zatiaľ však žiaden nekúpili a tak bola žiadosť o ruku naozaj prekvapením. Ian chcel, aby súčasťou tejto významnej udalosti boli aj ich priatelia a rodina, nechcel však, aby niekto pokazil prekvapenie a preto ich oslovil až na poslednú chvíľu. Sesternicu Sicely, ktorá je fotografka, požiadal, aby tento výnimočný moment zachytila a zvyšok rodiny a priateľov požiadal, aby čakali na druhej strane mosta.

Zásnuby Ian naplánoval jednu februárovú nedeľu, keď sa so Sicely vracali z kostola. Aby ju dostal na most, ktorý nemali práve po ceste, opýtal sa jej, či si myslí, že rieka pod mostom je ešte stále zamrznutá. Na jeho veľké šťastie Sicely sama navrhla, aby sa šli o tom presvedčiť, lebo si chcela urobiť prechádzku a prečistiť hlavu. Nemala totiž práve najlepší deň, čo sa už o chvíľku chystal Ian zmeniť. 🙂

Na moste si zaľúbený párik vychutnával krásny výhľad, keď sa zrazu Ian otočil a pokľakol si. Tento nádherný moment plný emócií zachytila na svoj fotoaparát sesternica budúcej nevesty, čím pre snúbencom zabezpečila úžasnú spomienku na celý život. Hneď ako Ian navliekol prsteň svojej drahej, rozbehli sa k nim jasajúci členovia rodiny a priatelia. Sicely bola zo všetkého nesmierne dojatá a od šťastia priam jasala.

Jocelyn a William – vianočné prekvapenie

Bola krásna decembrová sobota a Jocelyn s Williamom sa chystali na farmu vyberať vianočný stromček. Hneď ako tam dorazili William sa vybral k najväčšiemu stromčeku v dohľade. Jocelyn sa však zdal pre nich príliš veľký, a tak William ukázal na menší stromček neďaleko od nich. Na ňom visela ceduľka s nápisom „JAM, pozri sa na mňa!“ Jam je prezývka, ktorú William dal Jocelyn, lebo keď sa raz zoberú, budú to jej iniciálky.

Tam medzi budúcimi vianočnými stromčekmi si William kľakol na koleno a požiadal Jocelyn o ruku. Hneď potom si Jocelyn všimla, že medzi stromami sa schovával Williamov priateľ, ktorý túto magickú chvíľu nafotil. A ako v rozprávke sa zrazu spustil ohňostroj. Jocelyn na túto nádhernú romantickú chvíľu určite len tak nezabudne. 🙂

Lynn a Bill – hollywoodsky sen

Lynn aj Bill sú veľkými filmovými fanúšikmi, preto sa niet čo diviť, že ja ich zásnuby sa konali v kinosále. Bill chcel, aby jeho žiadosť o ruku bola ako z holywoodskeho filmu, a to sa mu aj podarilo. Svoju nastávajúcu zavolal do kina na premietanie jej obľúbeného filmu, namiesto toho ju však čakalo úžasné prekvapenie. Bill rezervoval celú kinosálu len pre nich a keď zhasli svetlá, na plátne sa objavil nápis „Vydáš sa za mňa?“ Personál v projekčnej miestnosti začal tlieskať a jasať a hneď ako rozcítená Lynn pomedzi slzy povedala „Áno.“ Niekto vedľa nich otváral šampanské. „V Hollywoode by nenapísali lepší scenár!“ povedala dojatá nevesta. 🙂

Comments are closed.