Najpopulárnejšie modely svadobných šiat

31
máj
2017
Komentáre vypnuté na Najpopulárnejšie modely svadobných šiat

Ak zatiaľ neviete, aké svadobné šaty by ste chceli, inšpirujte sa tými najpopulárnejšími. Aktuálne sú z našich šiat najobľúbeniejšie tieto modely.

Svadobné šaty 878

Nádherné svadobné šaty ako pre princeznú. Srdiečkový výstrih krásne vytvaruje dekolt a predĺžený do špicu strihaný korzet zvýrazní pás. Široká tylová sukňa je naspodu lemovaná čipkou a perličkami, ktoré zdobia aj korzet šiat. Šaty je možné ešte zvýrazniť ružovou stuhou. Tento model je aktuálne aj naším najobľúbenejším. 🙂

Svadobné šaty model 878: https://goo.gl/VikTsC

Svadobné šaty 986

Druhým najpopulárnejším modelom sú svadobné šaty s veľkou tylou sukňou a dlhým čipkovaným rukávom. Tento typ šiat je ideálny na jesennú alebo zimnú svadbu. Čipkované rukávy vyzerajú veľmi romanticky a šatám dodávajú honosný vzhľad. Veľmi efektne vyzerá aj odhalený chrbát. Sukňa je na spodu lemovaná čipkou, rovnako ako vlečka. Šaty sú vhodné na všetky typy postáv, krásne vyzerajú na štíhlych dámach, ale aj na plnoštíhlych nevestách.

Svadobné šaty model 986: https://goo.gl/3ShRt4

Svadobné šaty 1048

Romantické svadobné šaty s kvetmi na ramienkach a opasku. V našom salóne ich nájdete v saténovom prevedení, ktoré dodáva nádych elegancie a luxusu. Šaty majú skladanú sukňu s dlhou efektnou vlečkou. Pod sukňu je možné zvoliť jednoduchú spodnicu a nechať šaty voľnejšie padať do áčkového strihu, alebo použiť väčšiu spodnicu a dosiahnuť efekt princeznovskej sukne.

Svadobné šaty mode 1048: https://goo.gl/aepkVv

Svadobné šaty 1002

Kombinácia dlhých čipkovaných rokávov a saténovej sukne spôsobuje, že šaty pôsobia elegantne a zároveň romanticky. Tieto svadobné šaty vyzerajú veľmi efektne najmä zozadu, a to vďaka odhalenému chrbátu a dlhej skladanej vlečke. Strihovo šaty nesedia úplne každému, ale keď sadnú, vyzerajú očarujúco. Našim obľúbeným detailom je tenký štrasový opasok. Momentálne máme tieto svadobné šaty v salóne vo veľkosti 36, v prípade potreby je však možné objednať ich aj v iných veľkostiach.

Svadobné šaty model 1002: https://goo.gl/r18xmU

Svadobné šaty 884

Tieto romantické svadobné šaty pôsobia veľmi jemne vďaka čipke s kvetinovým vzorom, ale aj priesvitným rukávikom, ktoré sú na dotyk veľmi príjemné a pohodlné na nosenie. Šaty majú skôr áčkovú sukňu, ale v prípade záujmu sa dá objem sukne zväčšiť správnou spodnicou. Sukňa má dlhú, efektnú vlečku, ktorá je jednou z našich obľúbených prvkov na tomto modele, druhým je opasok s elegantnou mašličkou. Vďaka zakrytému vršku – spredu aj na chrbáte sú tieto šaty ideálne na cirkevný obrad v kostole.

Svadobné šaty model 884: https://goo.gl/jnGkXf

Svadobné šaty 916

Romantické, čipkou zdobené šaty s tylovou sukňou, ako stvorené na jarnú, či letnú svadbu v záhrade. Tento model je oproti ostatným (vyššie spomínaným) veľmi ľahký a vzdušný, preto sa výborne hodí na letné svadby. Ak pod šaty zvolíte aj správnu spodničku, budú nielen vyzerať krásne, ale bude vám v nich aj veľmi príjemne. Čipka na šatách je veľmi jemná a príjemná – ramienka vás preto nebudú nikde otláčať. Šaty vyzerajú výborne na štíhlych aj plnoštíhlych nevestách, veľmi efektný je najmä otvorený chrbát.

Svadobné šaty model 916: https://goo.gl/EMaaWB

Všetky spomínané modely sa zaväzujú šnurovačkou, čo umožňuje prispôsobovať veľkosť podľa potreby v rozmedzí 5-7 cm. Model 884 má okrem šnurovačky aj gomíky, vďaka ktorým majú šaty plne uzavretý chrbát. Všetky modely je možné objednať vo farebnom prevedení biela alebo ivory a vo veľkostiach 34 – 50. Opasky k šatám je možné rôzne kombinovať podľa vášho vkusu, či farebnej kombinácie ktorú ste zvolili na výzdobu.

Comments are closed.