Letné svadobné šaty

14
jún
2017
Komentáre vypnuté na Letné svadobné šaty

Jednou z vecí, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere svadobných šiat je aj  predpokladané počasie. Samozrejme, počastie nemôžete s istotou dopredu vedieť, ale dá sa aspoň priblibližne odhadnúť. Napríklad v lete sa očakáva skôr teplé až horúce počasie, v zime chladno až mrazivo a podobne. Na svadobných šatách je dôležité nielen to, aby ste v nich vyzerali nádherne, ale aj to, aby ste sa cítili príjemne. Preto je dôležité zvážiť pri výbere aj počasie.

Na leto sú vhodnejšie svadobné šaty z ľahších materiálov, ktoré majú menej spodničiek, sú vzdušné a nie príliš zahaľujúce. V lete sa takisto môžete vyhrať s farbami a zvoliť aj netradičnejšie šaty.

Farebné svadobné šaty budú vyzerať úžasne, najmä ak plánujete obrad a hostinu v záhrade. Veľmi dobrou voľbou je napríklad odtieň kapučíno, ktorý je teraz veľmi populárny. Môžete zvoliť šaty s podšívkou tejto farby alebo aj celofarebné šaty.

Svadobné šaty model 1061: https://goo.gl/SpwWLM

Ak sa chcete na svadbe cítiť naozaj príjemne, radšej sa vyhnite ťažkým materiálom a veľkému množstvu spodničiek. Krásne šaty nájdete aj z ľahkých vzdušných materiálov, ktoré vás nebudú príliš zohrievať. Väčšinou majú takéto svadobné šaty padavú sukňu, pri niektorých modeloch sa však dá sukňa so správnou spodnicou upraviť aj na väčšiu. Pri správnom strihu môžu byť dokonca aj princeznovské šaty ľahké a pohodlné.

Svadobné šaty model 1001: https://goo.gl/K7n09w

Na leto sú ideálne svadobné šaty s odhalenými ramenami, ktoré vás nebudú obmedzovať pri pohybe, ani zbytočne zohrievať. Keď vršok s odhalenými ramenami skombinujete s ľahkou padavou sukňou, bude vám aj v horúcom počasí naozaj príjemne. Ak trváte na veľkej princeznovskej sukni, určite si pod ňu dajte kruhovú spodnicu, ktorá sukňu trochu nadvihne a zabezpečí, aby vám podňu prefukovalo.

Svadobné šaty model 1062: https://goo.gl/MNzzTx

Ak patríte k dámam s väčším poprsím a v korzetových šatách sa necítite bezpečne alebo máte iné dôvody prečo potrebujete mať na šatách ramienka, vyberte si ramienka z nejakého ľahkého a jemného materiálu, ktoré vás nebudú otláčať a zohrievať. Ideálne na leto sú ramienka, o ktorých ani neviete, že ich máte. Takisto sú dobrou voľbou svadobné šaty s otvoreným chrbátom, ktorý nielen vyzerá efektne, ale vám zabezpečí aj pohodlie. Ak takýto vršok skombinujete so vzdušnou tylovou sukňou a vhodnou spodnicou, budete vyzerať rozprávkovo.

Svadobné šaty model 916: https://goo.gl/d1dlRi

Niektoré nevestičky sa rozhodnú aj pre úplné pohodlie a zvolia krátke svadobné šaty. Krátkych svadobných šiat je síce na trhu menej, ale nemusíte sa obávať, môžete namiesto svadobných šiat zvoliť spoločenké šaty alebo nejaké elegantné letné šaty.

Spoločenské šaty model 024: https://goo.gl/2845G7

Comments are closed.