Kvetinové gule na svadobné stoly

06
júl
2015
Komentáre vypnuté na Kvetinové gule na svadobné stoly

Vyrobiť tieto krásne kvetinové gule je naozaj jednoduché. Ide síce o časovo náročnejší projekt, ale výsledok stojí za to. Ak chcete jednoduchú výzdobu a chcete ušetriť peniaze za kvety, určite to vyskúšajte. Potrebovať budete vyrezávačku na papier s kvetinovým vzorom, farebný papier podľa vášho výberu, polystyrénové gule a ozdobné špendlíky. Všetky tieto veci zoženiete v papiernictve alebo v umeleckých potrebách (ja som dokonca polystyrénové gule zohnala v galantérii – jednu za 49 centov).

svadobná výzdoba, kvetinové gule výroba

Postup:

  1. Z farebného papiera najskôr pomocou vyrezávačky vyrobte drobné kvietky. Papier si naskladajte na viac vrstiev, aby ste vyrezávali naraz viac ako jeden kvietok.
  2. Vezmite dva malé papierové kvety, uložte ich na seba tak, aby bolo vidieť všetky lupene a prepichnite v strede ozdobným špendlíkom.
  3. Špendlík s kvetmi teraz zapichnite do polystyrénovej gule.
  4. Postup opakujte, kým nebude celá guľa pokrytá kvetmi.

svadobná výzdoba, kvetinové gule návod na výrobu

Hotové kvetinové gule môžete potom použiť ako výzdobu svadobných stolov, ako doplnky na stoly, na ozdobenie stolov s občerstvením, či vyzdobenie uličky k oltáru. Naaranžovať sa dajú rôznymi spôsobmi, výber je len na vás. 🙂

Dúfam, že sa vám tento návod páčil a budem vám držať palce pri vyrábaní vašich kvetinových dekorácií.

 

 

Comments are closed.