Kvetinová stena z roliek z toaletného papiera

27
júl
2015
Komentáre vypnuté na Kvetinová stena z roliek z toaletného papiera

Ak chcete svoju svadobnú sálu osviežiť originálnou výzdobou, môžete si doma vyrobiť napríklad takúto krásnu kvetinovú stenu. Na jej výrobu budete potrebovať niekoľko roliek z toaletného papiera alebo kuchynských utierok, nožnice, lepidlo, nejaké špipce na prádlo (alebo sponky na papier) a farbu podľa vlastného výberu. Je to naozaj jednoduché a zaberie vám to len chvíľku.

Postup:

  1. Papierové rolky najskôr nastrihajte na rovnako široké pásiky. Najjednoduchľie je rozstrihnúť rolku z toaletného papiera na polovicu a potom ešte raz na polovicu. Ak chcete meniť farbu papiera, teraz je čas nafarbiť jednotlivé pásiky. Odporúčam použiť farbu v spreji, aby ste to mali čo najjednoduchšie.
  2. Pásiky k sebe prilepte ako vidíte na druhom obrázku, a aby lepidlo dobre uschlo, spevnite ich štipcom na prádlo (alebo sponkou na papier).
  3. Postupne pridávajte ďalšie pásiky, aby ste vytvorili kvietok. Jeden kvet by sa mal skladať z 5 pásikov.
  4. Pripravte si viacero kvetov a nechajte ich dobre uschnúť. Keď lepidlo zaschne, odstráňte štipce a pospájajte (lepidlom) kvety do požadovaného útvaru, ktorý potom môžete zavesiť na stenu nad svoj novomanželský stôl, obradný stôl alebo hociktorú inú stenu vo vašej svadobnej sále.

savdobná výzdoba, stena z papierových kvetov návod na výrobu

TIP: Ak neveríte lepidlu, môžete pásiky spojiť aj zošívačkou na papier.

Dúfam, že sa vám tento nápad na výzdobu stien v svadobnej sále páči a budem vám držať palce, aby ste jednoducho vytvorili, krásnu kvetinovú stenu. 🙂

Comments are closed.