Kvetinová stena z papierových kvetov

24
august
2015
Komentáre vypnuté na Kvetinová stena z papierových kvetov

Kvetinová stena je veľmi efektnou a originálnou svadobnou dekoráciou. Ak chcete zaplniť prázdne steny vašej sály, je pre vás ideálnou voľbou. Kvety na stenu jednoducho vyrobíte aj sami doma, nebude vás to stáť takmer nič a výsledok stojí za to. Potrebovať budete iba papierové servítky (výber farby je len na vás), nožnice, lepidlo a lepiacu pásku.

Postup:

  1. Servítku najskôr rozložte a prestrihnite napoly tak, aby ste dostali 2 obdĺžniky. Potom ju poskladajte do tvaru vejára.
  2. Odstrihnute koniec tak, aby ste vytvorili oblúčik a servítku opäť rozložte.
  3. Spodný okraj teraz naskŕčajte, aby ste mohli spojiť bočné okraje servítky.
  4. Okraje k sebe prilepte. Aby ste dosiahli autentickejší vzhľad, pokrčený spodný okraj servítky môžete zahnúť dovútra kvetu, ktorý ste práve vytvorili.
  5. Postup opakujte, kym nebudete mať dostatok kvetov. Potom ich len prichyťte na stenu lepiacou páskou a výzdoba je hotová.
Obrázok z: http://goo.gl/kwHjuS

Obrázok z: http://goo.gl/kwHjuS

Postup je naozaj jednoduchý a nezaberie vám to takmer žiaden čas. Z týchto servítkových kvetov môžete potom vytvoriť ozdobnú stenu za novomanželským stolom, obradným stolom, či stolom s občerstvením. Verím, že sa vám tento nápad páči a budem vám držať palce pri výrobe vašej kvetinovej steny na svadbu.

 

Comments are closed.