Jesenné svadobné šaty

26
júl
2017
Komentáre vypnuté na Jesenné svadobné šaty

Ak máte svadbu na jeseň a ešte ste nenašli tie pravé svadobné šatočky, tak máte najvyšší čas. Aby sme vám výber trochu uľahčili prinášame niekoľko tipov a rád ako vybrať tie správne šaty na jesennú svadbu.

Na jeseň si môžete dovoliť aj svadobné šaty z ťažších materiálov, ktoré viac zahaľujú, prípadne majú viacvrstvovú sukňu, trojštvrťový, či dlhý rukáv. Nádherne ukážu aj farebné šaty, či prírodné motívy.

Rukávy

Ak sa rozhodnete pre svadobné šaty s rukávom, vyberajte skôr rukávy z ľahkej čipky alebo priedušného tylu, ktoré vás trošku zahrajú, ale nebudú vás príliš hriať a ťažiť. Predsa len na jeseň ešte nie je tak zima, aby ste sa potrebovali zahaľovať do hrubých materiálov. Ak náhodou budete mať veľmi chladné počasie, môžete si na šaty obliecť ešte kabátik, prehodiť kožušinku alebo teplejšiu štólu.

Svadobné šaty model 880

Svadobné šaty model 1006

Svadobné šaty model 986

 

Farba

Klasická biela, prípadne jej príbuzné odtiene ako maslová, slonovinová, smotanová a podobne už dávno nie sú jedinými alternatívami pri voľbe svadobných šiat. Nevestičky stále viac vyhľadávajú farebné šaty aj v odvážnejších odtieňoch. Na jeseň sú veľmi dobrou voľbou šaty ladené skôr do tlmenejších farieb ako rôzne odtiene hnedej (napríklad podšívka vo farbe kapučíno v kombinácii s čipkou maslovej farby a podobne) alebo staro ružovej. Môžete tiež zvoliť klasické biele alebo smotanové šaty doplnené farebným opaskom, prípadne svadobné šaty s farebným korzetom a bielou sukňou alebo naopak klasickým korzetom a farebnou sukňou.

Svadobné šaty model 009 z kolekcie Mary Bella

Svadobné šaty model 014 z kolekcie Mary Bella

Svadobné šaty model 023 z kolekcie Mary Bella

Prírodný motív

Prírodné motívy sa výborne hodia najmä na jarnú, či jesennú svadbu, nakoľko v týchto obdobiach je príroda najkrajšia. Ja jeseň sa výborne hodia vzory pripomínajúce listy, či vetvičky, ale nič nepokazíte ani klasickým kvetinovým vzorom. Tieto motívy môžu byť na šatách vo forme čipky alebo potlače priamo na materiály, či dokonca ako ozdoby našité na šatách. Zvoliť môžete aj opasok s prírodným motívom.

Svadobné šaty model 1053

Svadobné šaty model 1058

Svadobné šaty model 1052

Comments are closed.