Jednoduchá svadobná manikúra s kamienkami

02
marec
2015
Komentáre vypnuté na Jednoduchá svadobná manikúra s kamienkami

Svadobná manikúra je jednou z vecí, ktoré zvládnete urobiť aj sami doma. Možností ako si vytvoriť naozaj krásne nechty na svadbu je mnoho. Väčšinou sa však stačí držať zlatého pravidla “v jednoduchosti je krása”. 🙂 Na vytvorenie tejto jednoduchej manikúry budete potrebovať manikúrové nožnočky a pilník na úpravu nechtov, priesvitný podkladový lak, bledo ružový lak, strieborné kamienky na nechy a priesvitny fixovací lak.

Postup:

  1. Najskôr nechty dobre očistite, odstráňte zvyšky predchádzajúceho laku a upravte ich do požadovaného tvaru.
  2. Naneste vrstvu podkladového laku, ktorý nechty spevní a bráni ich zažltnutiu.
  3. Keď podkladový lak dobre zaschne, naneste vrstvu bledo ružového laku a nechajte vyschnúť.
  4. Ak treba naneste niekoľko vrstiev ružového laku, medzi každou však počkajte, kým tá predchádzajúca naozaj dobre vyschne.
  5. Nakoniec nechty ozvláštnite nalepením strieborných kamienkov. Kamienky na nechty zoženiete takmer v každej dorgérii. Ak zoženiete kamienky s lepidlom, použite na ich prichytenie to. Ak ste si kúpili kamienky bez lepidla, opatrne ich položte na nechty, kým je ešte ružový lak vlhký, aby sa prilepili do neho.
  6. Ako posledný krok, pretrite hotové nechty fixačným priesvitným lakom, ktorý zoženiete v každej drogéri pod názvom “top coat”. Tento krok zabezpečí, že vaša manikúra vydrží dlhšie.

Verím, že sa vám táto manikúra páči a budem vám držať palce s vytváraním vašich svadobných nechtov. 🙂

 

Comments are closed.