Elegantný svadobný účes: vlny na strane

29
december
2014
Komentáre vypnuté na Elegantný svadobný účes: vlny na strane

Krásny a elegantný svadobný účes ako zo salónu, dokážete vytvoriť aj sami doma. Je to naozaj jednoduché a rýchle a ušetrí vám to veľa peňazí. Potrebovať budete iba hrebeň, sponky, kulmu alebo natáčky a lak na vlasy.

Postup:

  1. Vlasy najskôr dobre rozčešte a všetky začešte na jednu stranu, ako vidíte na prvých dvoch obrázkoch.
  2. Pre istotu ich vzadu prichyťte sponkou alebo aj viacerými – podľa potreby, aby ste si boli isté, že vlasy budú celý večer držať tak ako majú. (Obrázok 3)
  3. Vlasy, ktoré máte na strane postupne natáčajte smerom k tvári (dovnútra), tak ako je to na obrázku 4. Použiť môžete hrubú kulmu alebo veľké natáčky. V oboch prípadoch odporúčam pred natočením vlasy mierne na vlhčiť pre lepší výsledok. Ak používate natáčky, nechajte vlasy naozaj dobre vyschnúť (môžete ich vyfénovať, aby to bolo rýchlejšie). V prípade, že použijete kulmu, stačí na nej vlasy držať okolo 15 sekúnd, potom vlnu uvoľnite do dlane a stále stočený prameň tam nechajte vychladnúť (Prípadne stočený prameň prichyťte sponkou. Toto zopakujte so všetkými vlasmi a keď budete hotové, všetky sponky odstráňte – s týmto postupom vaše vlny vydržia dlhšie). Ak používate fén alebo kulmu, nezabudnite použiť aj nejaký prostriedok na ochranu vlasov pred teplom.
  4. Keď budete mať všetky vlasy natočené, jemne vlny prečešte alebo prehrabte prstami, aby sa otvorili a vy ste dosiahli ten elegantný a nenútený vzhľad.
  5. Nakoniec účes zafixujte lakom na vlasy, aby ste mali istotu, že vydrží celú noc.
  6. Ak chcete môžete ho ešte doplniť ozdobou a hotovo.
Obrázok z: http://blog.hairandmakeupbysteph.com/2012/11/how-to-ultra-deep-side-sweep.html

Obrázok z: http://blog.hairandmakeupbysteph.com/2012/11/how-to-ultra-deep-side-sweep.html

Dúfam, že sa vám tento nápad páčil a budem vám držať palce pri vytváraní vášho svadobného účesu. 🙂 Ak máte vlastné nápady na svadobné účesy, ktoré sa dajú vyrobiť doma, dajte nám o nich vedieť na našu facebookovú stránku. Radi sa na ne pozrieme a možno ich zverejníme v našom blogu.

Comments are closed.