Dary pre svadobných hostí: personalizované magnetky

15
február
2016
Komentáre vypnuté na Dary pre svadobných hostí: personalizované magnetky

Ak chcete svojich hostí prekvapiť naozaj originálnymi a osobnými darmi, najlepšie je ich vyrobiť. Magnetky sú veľmi dobrou voľbou, lebo hosťom ostanú ako pamiatka. Môžu si ich pripnúť na chladničku a stále im budú pripomínať ako dobre sa bavili na vašej svadbe. 🙂

Na výrobu personalizovaných magnetiek budete potrebovať: nejaké magnety, kvalitné lepidlo, fotografie, ktoré chcete použiť a podklad, na ktorý ich prichytíte. Čo použijete je len na vás (môžu to byť nejaké obyčajné podložky pod poháre, sklíčka, jednoduché kachličky, kartón a podobne).

Postup:

  1. Vytlačte si fotografie, ktoré chcete použiť. Môžete ich prispôsobiť na mieru každému hosťovi a vybrať nejakú spoločnú fotku, alebo použiť fotky vás dvoch, prípadne akékoľvek obrázky, ktoré sa vám páčia.
  2. Potom upravte tvar fotografií. Všetky fotografie / obrázky upravte na tú istú veľkosť a tvar podľa toho, aký podklad ste vybrali.
  3. Fotografie teraz prilepte na podklad a nechajte dobre uschnúť. Pre istotu aj niekoľko hodín (napríklad cez noc).
  4. Nakoniec na zadnú stranu prilepte magnet a opäť nechajte dobre uschnúť.
  5. Ak si to chcete ešte zjednodušiť, nechajte si fotografie / obrázky zaliať do fólie a potom na zadnú stranu iba prilepte magnet. V tomto prípade môžete fotografie upraviť do akého koľvek tvaru. Môžete tiež použiť niekoľko rôznych tvarov a veľkostí.

Je to naozaj jednoduché a tento darček si hostia určite budú vážiť. Ak chcete, aby dary pôsobili elegantne, môžete magnetky uložiť do krabičiek alebo zabaliť do ozdobného papiera. Prevedenie je len na vás.

Dúfam, že sa vám tento nápad páčil a budem držať palce pri vyrábaní vašich magnetiek. 🙂

 

Comments are closed.