Dary pre hostí: Záložky v tvare srdca

09
marec
2015
Komentáre vypnuté na Dary pre hostí: Záložky v tvare srdca

Dary pre svadobných hostí nemusia byť len sladkosti a nemusia vás ani vyjsť draho. Stačí, ak trochu zapojíte vášho kreatívneho ducha a ideálne dary sú na svete. Ak chcete dať vašim hosťom nielen pamätné, ale aj užitočné dary, ale nechcete za ne zaplatiť veľa peňazí, tento projekt je presne pre vás. Na výrobu týchto rozkošných záložiek v tvare srdca budete potrebovať len nejaký jednofarebný tvrdý papier, ozdobný tvrdý papier, lepidlo, nožnice a ceruzku.

Postup:

  1. Ceruzkou si na jednofarebný papier nakreslite srdce a vystrihnite ho. Toto prvé srdiečko môžete používať ako šablónu pre výrobu ostatných.
  2. Na ozdobný papier teraz nakreslite o niečo menšie srdce a vystrihnite ho. Toto zas môže slúžiť ako šablóna pre výrobu menších srdiečok.
  3. Keď budete mať dostatočný počet srdiečok z jednofarebného papiera aj ozdobného papiera, môžete ich začať zliepať.
  4. Menšie srdce prilepťe na väčšie tak, aby bolo v jeho strede. Prilepte asi len 1 tretinu srdca, aby vám ostal voľný priestor, do ktorého sa bude dať zasunúť stránka knihy alebo diára.

Je to naozaj takto jednoduché. Zaberie vám to len jeden večer a vaši hostia tento dar určite ocenia. Ak chcete, môžete na zadnú stranu každého srdca napísať dátum svadby, aby slúžilo aj na pamiatku. Prípadne môžete dopísať aj mená hostí a záložky môžete použiť aj ako menovky. Dúfam, že sa vám tento nápad páčil a budem vám držať palce pri vytváraní týchto srdiečkových záložiek pre vašich svadobných hostí. 🙂

 

Comments are closed.