Darčeky pre svadobných hostí: poháre s menom

27
október
2014
Komentáre vypnuté na Darčeky pre svadobných hostí: poháre s menom

Chceli by ste svojich svadobných hostí prekvapiť originálnymi darčekmi, ale nechcete na ne minúť veľa peňazí? Potom je tento jednoduchý projekt presne pre vás.  🙂 Originálne poháriky s menami zvládnete naozaj rýchlo vyrobiť sami doma, nebude vás to stáť takmer nič a môžete ich zároveň použiť aj ako menovky. Čo na to budete potrebovať? Zaváraninové poháre, ktoré môžete za niekoľko centov kúpiť napríklad aj priamo z pohovky cez internet, alebo možno máte nejaké doma, okrem toho budete potrebovať čiernu farbu na tabule (ideálne v spreji), kriedu a maketu s vystrihnutým vzorom alebo maliarsku pásku (ak chcete byť naozaj kreatívni, môžete vyrobiť farebné poháre – potom budete potrebovať ešte nejakú farbu na sklo).

Postup:

  1. Zaváraninové poháre najskôr dobre očistite.
  2. Ak ste sa rozhodli pre farebnú verziu, všetky poháre nafarbite vašou vybranou farbou (môžete použiť aj viac farieb, napríklad poháre pre mužov namaľovať na modro a pre ženy na ružovo). Farbu nechajte dobre zaschnúť, kým budete pokračovať.
  3. Teraz si pripravte vašu maketu, podľa toho, aký tvar chcete, aby malo vaše okienko na meno a dobre ju prichyťte na pohár (ak si želáte jednoduchý tvar ako štvorec alebo obdĺžnik, stačí ak použijete maliarsku pásku a oblepíte ňou pohár tak, aby ste nechali v strede voľný priestor na farbu).
  4. Vnútro makety (alebo priestor, ktorý ste vytvorili maliarskou páskou) teraz vyplňte farbou na tabule.
  5. Farbu nechajte dobre zaschnúť. Potom na poháre kriedou napíšte mená hostí a originálne darčeky sú hotové.

Dúfam, že sa vám tento nápad páčil a prajem veľa šťastia pri vytváraní darčekov pre vašich svadobných hostí. Určite sa im budú páčiť. 🙂

Comments are closed.