Darčeky pre hostí na zimnú svadbu: snežiace gule

07
december
2015
Komentáre vypnuté na Darčeky pre hostí na zimnú svadbu: snežiace gule

Snežiace gule sú výborným darčekom pre hostí na zimnú svadbu. Je to naozaj originálny a netradičný dar a vašich hostí určite poteší – o to viac, ak si dáte námahu a vyrobíte ich sami doma. Aj keď na prvý pohľad možno vyzerajú zložito, vyrobiť tieto gule je naozaj jednoduché. Budete potrebovať len nejaké sklenné nádoby s vrchnákom (ideálne nejaké menšie a čo najviac zaoblené), nejaké drobné ozdoby ako vianočné stromčeky, figúrky a podobne, umelý sneh alebo trblietky a vodeodolné lepidlo.

Postup:

  1. Nádobu, ktorú idete použiť najskôr dobre očistite a vysušte. Potom na vnútornú stranu vrchnáka prilepte ozdoby.
  2. Do nádoby nasypte umelý sneh alebo trblietky, prípadne oboje a zalejte vodou.
  3. Keď budete mať istotu, že lepidlo na vrchnáku zaschlo a ozdobny na ňom pevne držia, môžete nádobu zavrieť. Skôr ako položíte vrchnák naspäť naneste nejaké lepidlo na jeho okraje, aby sa vám gule neskôr nezačali rozpadať a nevytekala z nich voda.
  4. Keď budete mať istotu, že vrchnák drží, môžete nádobu otočiť dolu hlavou a snežiaca guľa je hotová. 🙂
Obrázok z: http://goo.gl/7C1vA9

Obrázok z: http://goo.gl/7C1vA9

Tieto originálne darčeky vašich hostí určite milo prekvapia a veľmi ocenia aj vašu snahu a prácu, ktorú do toho vložite. Ak chcete môžete na nádoby napísať fixkou na sklo váš dátum svadby a mená, aby mali hostia aj peknú pamiatku. Dúfam, že sa vám tento jednoduchý návod na darček pre svadobných hostí píčil a budem vám držať palce pri ich vytváraní.

Comments are closed.