Čísla stolov na tabuľkách

07
marec
2016
Komentáre vypnuté na Čísla stolov na tabuľkách

Čísla stolov sú jednou z vecí, ktoré si na svadbu môžete vyrobiť sami a ušetriť tak nejaké peniažky. Veľmi praktické a jednoduché na výrobu sú malé tabuľky, na ktoré môžete napísať kriedou čísla stolov. Na ich výrobu budete potrebovať : nejaký tvrdší papier, nožnice, ceruzku, čiernu farbu na tabule, štetec na nanesenie farby, špajdle, lep a samozrejme, kriedu.

Postup:

  1. Z papiera si najskôr vystrihnite tabuľky požadovaného tvaru. Môžu to byť klasické obdĺžniky, či štvorce, srdcia, alebo rôzne tvarované ozdobné rámiky. Tvar si pre istotu najskôr predkreslite a potom podľa šablóny, ktorú si vytvoríte vystrihnite toľko tabuliek, koľko máte stolov.
  2. Potom papiere natrite farbou na tabule. Malé balenia tejto farby zoženiete v umeleckých potrebách za asi 2,50€. Farbu nechajte dobre uschnúť.
  3. Keď bude farba suchá, prilepte papiere na špajdle a dostanete tabuľky, na ktoré môžete písať kriedou.
  4. Keď uschne aj lep na špajdliach, stačí už len napísať kriedou na tabuľky čísla stolov.

Je to naozaj veľmi jednoduché a časovo (a finančne) nenáročné. Hotové tabuľky potom už len zapichnete do kvetinových aranžmánov na stoloch alebo vložíte do váz. Zvyšnú farbu môžete použiť napríklad na vyrobenie väčšej tabule, na ktorú môžete napísať svoje mená a zavesiť ju nad novomanželský stôl, či postaviť pred vstup do sály. Možností ako použiť farbu na tabule je naozaj veľa, záleží len na vašom vkuse a nápadoch.

Dúfam, že sa vám tento návod páčil, a že sa pri výrobe vašich tabuliek na svadobné stoly dobre zabavíte. 🙂 Prajem veľa šťastia.

 

Comments are closed.