Blížia sa naše prvé narodeniny – Príďte to osláviť s nami!

10
január
2018
Komentáre vypnuté na Blížia sa naše prvé narodeniny – Príďte to osláviť s nami!

Náš svadobný salón už čoskoro oslávi svoje prvé narodeniny a my sa o tento výnimočný deň chceme podeliť s vami. Preto pripravujeme špeciálnu narodeninovú oslavu, na ktorej budete darčeky dostávať VY! 🙂

Narodeninová oslava

Navštívte náš salón v sobotu 3.2.2018 a oslávte s nami naše prvé narodeniny! Čaká vás šampanské na prípitok, chutné koláčiky a samozrejme darčeky – zľava 20% na všetky svadobné šaty a k tomu svadobné topánky podľa vlastného výberu. Každá nevestička, ktorá nás v tento deň navštívi automaticky získa náš svadobný plánovač. Akcia bude trvať od 10.00 do 16.00. Tešíme sa na stretnutie. 🙂

Ako vyzeral prvý rok nášho salónu?

Od otvorenia salónu nám na FB pribudlo 2 000 likov a teraz nás je už skoro 7 000! Za vašu priazeň a podporu vám ďakujeme. Ceníme si každý like, každý komentár, zdieľanie, či správu. 🙂

Počas prvého roku pôsobenia si v našom salóne vybralo svadobné šaty viac ako 90 zákazníčok, z ktorých väčšina si šaty kúpila. Zo zakúpených šiat sa nám vrátili len jedny, ktoré nesedeli, ale aj z tých sa nakoniec tešila druhá nevestička.

Naše predajné ceny sme sa snažili držať čo najnižšie (v čom mienime pokračovať aj v roku 2018), aby si každá dáma, ktorá po tom túži, mohla dovoliť svoje vysnené svadobné šaty kúpiť a odložiť na pamiatku. Okrem to sme pre Vás usporiadali dva veľké výpredaje – letný a jesenný, v ktorých ste mohli odkúpiť takmer polovicu modelov v salóne za nižšiu cenu ako bolo požičovné, a taktiež jednodňovú vianočnú akciu, na ktorej vás čakali zľavy až 20% na všetky šaty, šampanské, sladké občerstvenie, či líčenie zdarma.

Okrem svadobných a spoločenských šiat sme do našej ponuky postupne zaradili aj rôzne doplnky, ako závoje, korunky a čelenky, bolerká a kabátiky, náušničky a hlavne veľmi obľúbené na mieru robené topánočky.

Čo pre vás pripravujeme?

Aj v roku 2018 pre vás pripravujeme množstvo akcií a zliav, preto pravidelne sledujte náš blog alebo FB, aby vám žiadna neunikla. J Na začiatok pre vás máme na našom eshope akciu s názvom „Šaty mesiaca“. Na začiatku každého mesiaca vám predstavíme 3 modely, ktoré si budete môcť počas celého mesiaca kúpiť so zľavou až 30%. Zľava platí na všetky veľkosti a dostupné farebné prevedenia. V januári sme pre vás zlacnili niektoré z našich najpopulárnejších modelov – rozprávkové šaty 878 a romantické modely 1053 a 916. Viac o zlacnených šatách a cenách sa dozviete v našom eshope.

Okrem toho sme zaviedli dlhodobé výhody:

  1. Každá nevestička, ktorá si svoje svadobné šaty vyberie na prvej skúške k nim získa zdarma svadobné topánočky podľa vlastného výberu.
  2. Ak sa počas skúšky v našich šatách odfotíte, zverejníte fotku na svojej FB stránke a označíte nás na nej, získate zľavu 10% na svadobné šaty podľa svojho výberu.
  3. Ak si vyberiete svadobné šaty v našom salóne, získate zľavu 10% na spoločenské šaty pre vás a vašich blízkych.

Už teraz sa tešíme na ďalší rok a dúfame, že naše šaty urobia radosť ešte mnohým nevestičkám. 🙂

Comments are closed.