Aktuálne trendy svadobných šiat

11
máj
2017
Komentáre vypnuté na Aktuálne trendy svadobných šiat

Na trhu je momentálne naozaj veľké množstvo svadobných šiat a výber preto nemá jednoduchý asi žiadna nevesta. Ak chcete vedieť aké svadobné šaty sú práve teraz populárne, prečítajte si tento článok.

Farebné podšívky

Už dávno neplatí, že svadobné šaty musia byť biele. Maslová, ivory, či šampanská sú dnes úplne bežnými náhradami klasickej snehovo bielej, ale svadobné šaty nájdete aj v iných farbách ako je ružová alebo bledučko modrá. Do módy však prichádzajú aj netradičnejšie farby a to formou farebných podšívok. Vybrať si môžete ružovú, pudrovú, marhuľkovú, či kapučíno. Farebné podšívky nájdete na korzetoch, ale aj na sukniach. Nádherne vyzerá napríklad korzet s kapučíno podšívkou potiahnutý čipkou vo farbe ivory s ivory sukňou, či snehovo biele šaty s ružovou podšívkou na korzete. Možností ako farby kombinovať je veľa a je len na vás akú kombináciu vyberiete. Kreativite sa medze nekladú. Ak si chcete vytvoriť farebné svadobné šaty podľa svojich predstáv, navštívte náš salón, radi vám s výberom pomôžeme. 🙂

Opasky

Veľmi populárne sú momentálne aj svadobné šaty s opaskom. Opasok dodá šatám úplne iný vzhľad – z jednoduchých šiat môže urobiť zaujímavé, dodať farebný akcent, vytvarovať pás, alebo šaty oživiť, či ozvláštniť. Opasky môžu byť odnímateľné – na gombíky, či zaväzovateľné alebo našité priamo na šatách. Vďaka opasku môžete šaty jednoducho zladiť s vašou svadobnou výzdobou alebo sa zladiť so ženíchom (opasok a kravata), či družičkami (opasok vo farbe šiat družičiek) a podobne. Pri výbere opaska máte nespočetne veľa možností – môže to byť jednoduchá stužka, mašlička, kamienkový, či štrasový opasok a podobne. Takisto máte na výber z rôznych materiálov, takže si každá nevestička nájde ten pravý pre seba.

Priesvitné časti

V móde naďalej ostávajú aj priesvitné časti, ktoré na šatách pôsobia veľmi rafinovane. Často bývajú v telovej farbe, aby vytvárali dojem nahého tela.  Využívajú sa najmä na vytvorenie dojmu nahého chrbta, či dekoltu, alebo ako podklad pre rôzne ozdoby – čipku, či kamienky, ktoré potom vyzerajú ako by boli nalepené priamo na tele. Svadobné šaty s priesvitnými časťami vyzerajú veľmi efektne, nie však vyzývavo, vďaka tomu môžete pôsobiť sexi, ale stále vkusne.

Dlhé rukávy

Svadobné šaty s dlhými rukávmi sú stále obľúbenejšie. Veľmi vhodné a praktické sú najmä na svadbu v chladnejších mesiacoch a často ich vyhľadávajú dámy, ktoré chcú zahaliť širšie paže, či iné nedostatky na rukách. Rukávy môžu byť čipkované, či priesvitné, prípadne inak zdobené. Dlhé rukávy nájdete na elegantných, ale aj romantických šatách, na princeznovských, ale aj rovných, na šatách strihu morská panna, obtiahnutých modeloch, či strihoch s áčkovou sukňou, takže ak túžite po svadobných šatách s dlhým rukávom, určite si vyberiete.

Jednoduchá elegancia

Návrat zaznamenáva aj jednoduchá elegancia – šaty bez zdobenia z hladkých materiálov, jednoduchého strihu, či už s väčšou sukňou, padavé alebo obtiahnutejšie, možností je naozaj veľa. Takéto svadobné šaty bývajú často oživené jedným či dvoma výraznejšími prvkami, napríklad kamienkový, či štrasový opasok, čipkovaný chrbát alebo drobné ozdôbky na ramienkach, prípadne je použitý materiál s potlačou.

Zdobený chrbát

Veľmi populárne sú momentálne svadobné šaty so zdobeným chrbtom. Často je chrbát zdobený čipkou, ale používajú sa tiež kamienky, koráliky, či flitre, prípadne ich kombinácia. Zdobený chrbát nájdete na šatách všetkých strihov a prevedení, či už ide o inak jednoduché šaty s hladkým predkom, alebo čipkovaný model, prípadne bohato zdobené šaty ako pre princeznú.

Dúfame, že vám tento prehľad trendov pomohol vytvoriť si istú predstavu a verím, že sa vám podarí nájsť dokonalé svadobné šaty, presne podľa vášho vkusu. 🙂

Comments are closed.