Ako zladiť svadobné šaty s výzdobou

20
september
2017
Komentáre vypnuté na Ako zladiť svadobné šaty s výzdobou

Je úplne samozrejmé, že svadobné šaty by mali ladiť s celkovým štýlom svadby. Ak však chcete ísť ešte o krok ďalej, môžete ich zladiť aj s farbou výzdoby. Je to naozaj jednoduché a v dnešnej dobe máte toľko možností, že určite nájdete správne šaty k akejkoľvek farebnej kombinácií. 🙂

Opasok

Najjednoduchší spôsob, ako zladiť svadobné šaty s výzdobou je opasok. Ak aj nenájdete dokonalé šaty s opaskom podľa vašich predstáv, môžete si ho dokúpiť zvlášť, alebo si zohnať nejakú farebnú stuhu, ktorú použijete ako opasok. Táto možnosť je pre vás ideálna najmä, ako ste zvolili pestré farby alebo menej typické svadobné odtiene. Veľmi populárne sú aj stuhy / opasky s ľudovým motívom, ktoré nádherne ukážu, ak ste sa rozhodli pre svadbu v tomto štýle.

Mentolovo zlatá výzdoba a svadobné šaty s mentolovým opaskom

Smaragdovo zelená výzdoba a svadobné šaty so smaragdovo zeleným opaskom

Korzet

Farebný korzet je ďalšou možnosťou ako môžete vaše šaty doladiť k výzdobe. Sukňa ostáva v niektorom z odtieňov bielej, čím si šaty zachovávajú klasický svadobný vzhľad. Vďaka farebnému korzetu zas získajú netradičný a výnimočný nádych a v kombinácií s výzdobou budú tvoriť harmonický celok. Vašich hostí tým určite ohúrite a na vašu svadbu len tak ľahko nezabudnú.

Odtiene broskyňovej a svadobné šaty s broskyňovo ružovým korzetom

Podšívka

Veľmi trendy sú momentálne aj svadobné šaty s farebnou podšívkou. Farebnú podšívku môžete zvoliť len na korzete, len na sukni, alebo na celých šatách. Na vrchu je táto podšívka potom potiahnutá čipkou alebo tylom v niektorom odtieni bielej, čím si šaty zachovávajú svadobný vzhľad, ale zároveň pôsobia výnimočne vďaka jemne presvitajúcej farbe podšívky.

Bledo ružová výzdoba a svadobné šaty s bledo ružovou podšívkou

Farebné svadobné šaty

Odvážnejšie dámy môžu zvoliť farebné svadobné šaty, ktoré budú ladiť s ich výzdobou. Šaty v rôznych odtieňoch ružovej zoženiete úplne bez problémov, takisto sa nájdu aj bledučko modré šaty, alebo šaty v odtieni kapučíno. Ak túžite po výraznejšej farbe šiat, pokojne môžete zvoliť na svadbu aj večerné šaty, ktoré nájdete naozaj v rozmanitých farbách.

Bledučko modrá a biela výzdoba a svadobné šaty v bledučko modrej farbe

Dúfame, že vás tento článok aspoň trochu inšpiroval. Ak ste ešte nenašli tie správne šaty k svojej výzdobe, navštívte náš svadobný salón v Bratislave. Máme pre vás množstvo farebných možností a s výberom vám radi pomôžeme. 🙂

Comments are closed.