Ako zistíte, že svadobné šaty, ktoré ste vybrali sú tie pravé?

29
august
2018
Komentáre vypnuté na Ako zistíte, že svadobné šaty, ktoré ste vybrali sú tie pravé?

Ak patríte medzi nerozhodné osôbky, vybrať takú dôležitú vec, akou sú svadobné šaty pre vás určite nebude jednoduché. Veď možností je tak veľa, ale vydávať sa môžete len v jedných. Ako teda rozhodnúť, ktoré sú tie pravé? Tu je zopár tipov, ako spoznať, že šaty, ktoré ste vybrali sú naozaj tie pravé pre vás.

Väčšina neviest si myslí, že, keď si na seba oblečú tie pravé šaty, jednoducho budú vedieť, že sú to ony. Nemusí to však byť také jednoduché, najmä ak ste nerozhodná, ale ste našli viacero šiat, ktoré sa vám páčia a nie ste si istá, či by nebolo predsa len lepšie zobrať tie druhé, alebo tretie, prípadne si vyskúšať možno ešte jedny. J Je to samozrejmé, lebo ide o dôležitú udalosť a svadobné šaty sú pre väčšinu neviest tou najdôležitejšou súčasťou svadby (možno okrem ženícha:)).

Aby ste naozaj vybrali správne, je dôležité sústrediť sa na drobné detaily a zmeny v správaní. Rovnako je dôležité nenechať sa pomýliť ostatnými šatami, ktoré ste skúšali. Svadobné šaty, ktoré máte práve na sebe neporovnávajte s inými, na ostatné zabudnite a sústreďte sa len na tie jedny. Zamyslite sa ako sa v nich cítite. Ak máte na sebe tie správne šaty, mali by ste sa cítiť šťastná. Musíte si vedieť predstaviť, že práve v týchto šatách budete kráčať k oltáru.

Veľmi dôležité je aj to, čo cítite k samotným šatám. Môžete povedať, že ste sa do nich zamilovali alebo sa vám iba páčia? Ak máte pocit, že šaty zbožňujete, potom nie je dôvod hľadať ďalej, už ste totiž našli tie pravé. Ak máte pocit, že ste sa zamilovali do troch rôznych šiat a neviete si vybrať, potom vám môžu pri výbere pomôcť drobné zmeny vo vašom výraze, či správaní, ktoré ste možno sami nepostrehli, ale to nevadí – na to predsa máte poradcov (či už vašich blízkych, alebo personál v obchode). Keď si oblečiete tie pravé svadobné šaty, vaše oči začnú iskriť, na perách sa vám vyčarí úprimný úsmev a celá tvár sa rozžiari, môže sa vám tiež zrýchliť dych, alebo naopak spomaliť, lebo pocítite uvoľnenie, niektoré dámy sa dokonca rozplačú. Ľudia, ktorí vám so skúšaním budú pomáhať si to všimnú a poradia vám.

Ďalším znamení, že ste našli tie pravé svadobné šaty je napríklad aj to, že si ich nebudete chcieť vyzliecť. Možno si k nim vypýtate na skúšku aj doplnky, aby ste mali celkovú predstavu, začnete sa v nich prechádzať po predajni a budete sa obzerať zo všetkých strán.

Ak patríte medzi praktickejšie dámy a emócie pri skúšaní svadobných šiat u vás nehrajú až takú rolu, nevadí. Potom bude vaše rozhodovanie jednoduchšie. V prvom rade si všímajte, v ktorých šatách sa cítite pohodlne a ktoré vám pristanú. Drobné odchýlky vo veľkosti vás nemusia trápiť, tie sa dajú upraviť. Ďalej môžete uvažovať, ktoré šaty spomedzi vybraných lepšie ladia s témou / štýlom vašej svadby, ktoré sú praktickejšie do daného prostredia / pre dané ročné obdobie a nakoniec samozrejme, môžete vyberať aj podľa ceny.

Dúfame, že si výber svadobných šiat užijete naplno a podarí sa vám rýchlo nájsť šaty vašich snov. Budeme radi, ak pri hľadaní navštívite aj náš svadobný salón Svadby podľa Ely na Mickiewiczovej 5 v Bratislave. S výberom Vám veľmi radi pomôžeme. 🙂

Comments are closed.