7 znamení, že ste našli tie pravé svadobné šaty

18
október
2017
Komentáre vypnuté na 7 znamení, že ste našli tie pravé svadobné šaty

Pri hľadaní vašich vysnených svadobných šiat určite narazíte na množstvo prekrásnych modelov, či už na internete alebo naživo v salónoch. Ak sa vám nepodarí nájsť tie dokonalé šaty na prvý krát a bude skúšať viacero šiat alebo navštívite viacero salónov, aby ste mali istotu, že naozaj uvidíte všetko čo je v ponuke a rozhodnete sa správne, ľahko sa môže stať, že sa nakoniec preskúšate do nerozhodnosti. Aj keď je dobré vyskúšať viacero šiat, aby ste mali istotu, že vyberáte tie naozaj najlepšie, má to aj svoju nevýhodu a tou je ťažké rozhodovanie, lebo v procese určite natrafíte na viacero modelov, ktoré sa vám budú páčiť, a v ktorých sa budete cítiť dobre. Čím viac šiat vyskúšate, čím viac salónov navštívite, tým to bude ťažšie. Ako teda v tej zmesi krásnych šiat, rôznych názorov vašich poradcov a rôznych pocitov, ktoré ste pri skúške zažili identifikovať tie správne svadobné šaty?

Keď môžete aspoň jednu z týchto vecí povedať o niektorých šatách, ktoré ste skúšali, pravdepodobne ste našli tie pravé. Ak sú pravdivé všetky, neváhajte ani sekundu a berte ich, aby vás niekto nepredbehol. 🙂

1 Netrápia vás drobné chybičky

Ak máte na sebe tie pravé svadobné šaty, nebudete si všímať drobné chybičky krásy na sebe ani na šatách. Nebudete pozerať na to, či v nich nemáte široké ruky alebo veľké boky, ale budete si len vychutnávať pohľad na seba. Nebude vám vadiť, že niekde trčí nitka – veď sa odstrihne, alebo chýba korálik – veď sa prišije a podobne, budete sa len kochať pohľadom na šaty. Ak by to neboli tie pravé mali by ste skôr tendenciu hľadať drobné nedostatky, pre ktoré by ste daný model mohli vyradiť z konečného výberu.

2 Budete mať pocit …

Máloktorá nevesta sa v dokonalých svadobných šatách rozplače, alebo zažije ten pocit istoty, že „toto sú ony!!“ Každá však zažije nejaký pocit. Ak ste našli tie pravé šaty, nenechajú vás chladnou. Môžete pocítiť radosť, uvoľnenie, nadšenie, zrazu sa začnete cítiť ako nevesta alebo len ostanete príjemne prekvapená ako vám pristanú – „Nikdy by som nepovedala, že sa mi budú páčiť šaty, ktoré nie sú snehovo biele.“ „Vždy som si myslela, že tento strih šiat nie je pre mňa.“ „Som prekvapená, že sa v nich cítim tak dobre“ a podobne.

3 Niekto z vašich poradcov je v nemom úžase

Ak sa vám podarilo rozplakať alebo ohúriť niekoho z vašich poradcov, trafili ste do čierneho, alebo ste veľmi veľmi blízko. Keď vás začnú kamarátky alebo rodina presviedčať, že vyzeráte úchvatne v šatách, ktoré máte práve na sebe, alebo ostanú v nemom úžase, je veľká šanca, že ste práve vyšli z kabínky vo svojich svadobných šatách. Ak vás vďaka šatám, ktoré máte na sebe niekto začne vnímať ako dokonalú nevestu, potom je veľká šanca, že práve v týchto šatách ňou budete.

4 Nechcete si ich vyzliecť

Ak sa neviete v zrkadle na sebe vynadívať, otáčate sa zo všetkých strán, skúšate si k šatám aj doplnky, necháte sa v nich fotiť zo všetkých uhlov a skrátka sa neviete donútiť ísť si ich vyzliecť, už nemáte nad čím veľmi uvažovať. Keď ste našli šaty, v ktorých sa cítite tak príjemne, že si ich nechcete vyzliecť a neviete ich prestať obdivovať, zrejme sú to tie pravé.

5 Nemôžete na ne prestať myslieť

Vyskúšali ste už niekoľko šiat a aj keď sa vám páčili viaceré z nich, stále sa vám vracajú tie jedny? Ak ste našli šaty, na ktoré neviete prestať myslieť, našli ste tie pravé svadobné šaty pre vás. To, že na ne stále myslíte je znamením toho, že ste sa do nich zamilovali a tým pádom nie je o čom uvažovať. Zastavte všetky myšlienky na to, či by ste ešte niekde nemohli nájsť nejaké lepšie šaty, lebo si tým zbytočne skomplikujete život.

6 Nezáleží vám čo si myslia ostatní

V momente, keď vám prestane záležať na tom, čo si kto myslí o šatách, ktoré máte na sebe je čas ukončiť pátranie, lebo ste našli čo ste hľadali. Aj keď vám všetci hovoria, že v iných šatách ste vyzerali lepšie, že tento strih sa vám veľmi nehodí, farba nie je dobrá, šaty sa k vám štýlovo nehodia, sú príliš jednoduché alebo príliš prezdobené, nepraktické a podobne, ale vám sa napriek tomu páčia a cítite sa v nich výborne, máte víťaza. Názor ostatných ľudí prestáva byť dôležitý, keď ste sa vy podvedome už pre niečo rozhodli. Ak ste už niečo podobné zažili pri niektorých skúšaných šatách, zabudnite na všetky dôvody proti, ktoré vám niekto dáva a utekajte pre ne.

7 Viete si predstaviť ako v nich kráčate k oltáru

Úplne jednoznačným znamením toho, že ste si vybrali svoje svadobné šaty je to, keď si viete predstaviť ako v nich kráčate k oltáru. Ak ste už mali na sebe šaty, v ktorých ste sa videli vo svoj svadobný deň, alebo ste pri nich hneď začali myslieť na svadbu, to sú šaty, v ktorých by ste sa mali vydávať.

Dúfame, že vám tieto rady aspoň trochu pomôžu pri výbere dokonalých šiat pre vás. S výberom vám radi pomôžeme aj v našom svadobnom salóne v Bratislave. 🙂

Comments are closed.