Nové modely svadobných šiat

07
marec
2018
Komentáre vypnuté na Nové modely svadobných šiat

Už onedlho nám do salónu pribudnú ďalšie dva okúzľujúce modely svadobných šiat, ktoré vám predstavíme v tomto článku. Ak vám niektoré z nich padli do oka, prídite si ich k nám vyskúšať. 🙂 K dispozíci budú od pondeloka 12.3.2018.

Chantal

Ako prvý si predstavíme model, do ktorého sme sa zamilovali na prvý pohľad a ktorého sa už nevieme dočkať. Svadobné šaty Chantal od značky Victoria Soprano predstavujú rozprávkový a zároveň moderný kúsok. Tieto šaty si nás získali najmä bohatou zaujímavo riasenou sukňou, ktorá sa vzadu predlžuje do vlečky. Vďaka volánikom šaty pôsobia veľmi jemne a romanticky, odhalený chrbát a srdiečkový výstrih na korzete im zas dodávajú nádych zvodnosti.

 

Perla

Krásne celočipkované svadobné šaty Perla z dielne Katherine Joyce nás zaujali prepracovaným zdobením, ale aj zaujímavými výstrihmi na bokoch. Tento model pôsobí vďaka svojmu strihu a čipke veľmi elegantne a luxusne, šaty sú však aj pohodlné a praktické, nakoľko sú pomerne ľahké a v pohybe vás neobmedzuje ani vlečka.

 

 

Obidva modely si môžete vyskúšať v našom svadobnom salóne na Mickiewiczovej 5 v Bratislave. Tešíme sa na vašu návštevu! 🙂

Comments are closed.